Fallout Oyunları 1 Günde 5 Milyon Oyuncu Tarafından Oynandı

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Fallout Oyunları 1 Günde 5 Milyon

Fallout dizisinin de etkisiyle serinin oyunlarına olan ilgideki büyük artış devam ediyor. Son olarak Bethesda, Fallout oyunlarının tamamında 1 gün içinde neredeyse 5 milyon oyuncunun giriş yaptığını duyurdu. RPG serisinin tek çevrimiçi çok oyunculu oyunu da rekor kırdı ve Fallout 76 1 günde 1 milyon aktif oyuncuya ulaştı. Duyurular, Fallout’un resmi X hesabındaki gönderiler aracılığıyla […]

Devamı: Fallout Oyunları 1 Günde 5 Milyon Oyuncu Tarafından Oynandı
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Eskiden filmin oyunu çıkardı, şimdi oyunun filmi çıkıyor. :D TES serisine de bir dizi film çıksa tadından yenmez.

Popüler kültür sağ olsun. Milletin zamanında sövmeye, gömmeye doyamadığı Fallout 76 bile sadece Steam üzerinde anlık 76K kişi tarafından oynanıyor şu an. Dizi tutunca çöp Fallout 76 bile kıymete bindi.

Fallout 76 zamanla bayağı düzeldi ama hakkını yemeyelim. İlk çıkışı rezaletti sonra ortalama bir oyuna döndü. Ben severek oynuyordum 2 sene önce bırakma sebebim ise tamamen oyunun ve görevlerin kendini tekrar etmesi.

Artık oyunu rare item düşürme ve takas yapma amaçlı oynuyor insanlar.

Fallout 76 zamanla bayağı düzeldi ama hakkını yemeyelim. İlk çıkışı rezaletti sonra ortalama bir oyuna döndü. Ben severek oynuyordum 2 sene önce bırakma sebebim ise tamamen oyunun ve görevlerin kendini tekrar etmesi.

Artık oyunu rare item düşürme ve takas yapma amaçlı oynuyor insanlar.
Düzeldi tabii ona lafım yok. Özellikle 2020'de gelen Wastelanders güncellemesi bayağı toparlamıştı oyunu. Bu güncellemeyle birlikte başlamıştım ben de oyuna, bir süre keyifle oynadıktan sonra bırakmıştım. Bazen canım sıkıldıkça indirip 2 saat oynayıp siliyorum.

Düzeldi tabii ona lafım yok. Özellikle 2020'de gelen Wastelanders güncellemesi bayağı toparlamıştı oyunu. Bu güncellemeyle birlikte başlamıştım ben de oyuna, bir süre keyifle oynadıktan sonra bırakmıştım. Bazen canım sıkıldıkça indirip 2 saat oynayıp siliyorum.

Yeni Fallout ve Elder Scrolls oyunu şart piyasaya.

Yeni Fallout ve Elder Scrolls oyunu şart piyasaya.
Bethesda 76'nın ilk çıkışıyla yaşadığı, cyberpunk 2077'ninde yaşadığı fiyasko ardından, bu dizi ile çok ama çok sağlam toparlanabileceği bir nokta yakaladı. Yani şu andan itibaren telefonla, bilgisayarla, her şeyle entegre deli bir sistem çıkartmazlarsa, yazıyorum buraya, önümüzdeki 100 yıllık oyun mantığını yazabilecekken yazamayanlar olarak tarihe geçerler, veya beni CDO olarak alırlar :)

Yeni konular

Geri
Yukarı