Fallout Serisi Bağlantılı Mı?

Lyrinx

Hectopat
Makaleler
4
Steam'den Fallout: New Vegas almak istiyordum, ancak ad ve tarih olarak daha eski Fallout oyunları gördüm. Fallout serisi hikaye olarak bağlantılı mı yoksa direkt Fallout: New Vegas mı alayım?

Hayır, bağlantılı değiller.
Teşekkür ederim desteğin için :)
Fallout New Vegas oynamamak çok büyük bir ayıptır, ama vuruş hissi, grafikleri falan kötü gelse de oynanması gereken bir şaheser.
3 yıl LoL adlı lanet oyunu oynamasaydım şu ana kadar çoktan oynamış olurdum, neyse ki aylardır oynamıyorum. Daha yeni yeni hikayeli oyunları oynuyorum.

Devam oyunları değil NV başka bir bölgede geçiyor. FO3 ve 4 bağlantılı.

Win 10 da oynayacaksan her 20Dk da bir Crash yiyeceksin. Bu videodakileri uygulaman lazım başlamadan, Crash yememeni sağlıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ayrıca iyi bir sistemin varsa modlamanı öneririm, bu videodaki modlar yeterli olur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Teşekkür ederim desteğin için :)

3 yıl LoL adlı lanet oyunu oynamasaydım şu ana kadar çoktan oynamış olurdum, neyse ki aylardır oynamıyorum. Daha yeni yeni hikayeli oyunları oynuyorum.

Hocam benim de sistem yetmediği için LoL oynuyordum. Bilgisayarı biraz upgrade ettim hikayeli oyunlara geçtim. Hikayeli oyunların keyfi bambaşka. Fallout3'ü bitirdim. Diğer serilerini de en kısa zaman da oynamak istiyorum.

Win 10'da oynayacaksan her 20 dakikada bir crash yiyeceksin. Bu videodakileri uygulaman lazım başlamadan, crash yememeni sağlıyor.
Windows 10'da oynayacağım ve dediklerini yapacağım, teşekkür ederim.
Ayrıca iyi bir sistemin varsa modlamanı öneririm, bu videodaki modlar yeterli olur.
Ryzen 3 3100, GTX 1660 Super ve 16 GB RAM sistemim var ancak oyunu bir kez bitirmeden modlamak istemiyorum, ikinci kez oynarsam modlarım ama.

Geri
Yukarı