Fallout serisi indirimde

60 kere bitirdiğim skyrim'i de geçen gün aldım bu sefer de bunu alacağız anlaşıldı. Çok net zamdan önce son çıkış indirimi bu bizim için. Bunu da 1000 lira yaparlar. Allahın tırt Hot Wheels oyununu geçen 20 liraya almıştım 1500 lira olmuş. Gel de çıldırma.

Fallout 3 ve New Vegas eski duruyor çok Fallout 4 önerir misiniz?
Kalite bakımından şahsen New Vegas>Fallout 4 > Fallout 3. New Vegas dünyanın en iyi RPG oyunlarından birisidir kesinlikle oynamanızı öneririm. Nexusmods üzerinden oyunu güncelleştiren mod paketlerini yükleyip oynayabilirsiniz.

Fallout 3'ü zamanında oynamış ve ingilizce bilmememe rağmen çok sevmiştim. Açık dünyası insanı özgür hissettiriyor. Açık dünyası dahil çoğu grafikleri sanki karikatüristler tarafından özenle çizilmiş gibi. Atmosferi çok iyi. Bu oyun keşke ilk çıktığı zaman başarılı bir resmi TR atyazı ile çıksaymış. Bu oyun çıktıktan sonra uzun yıllar altyazı yapan olmadı. Şuan ise Fallout 3'ün en iyi TR yaması Ahmet Özbay'ın yaması. Tabii virüs vs var mı ve %100 güvenilir mi onu bilemem.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Fallout New Vegas daha ağır bir RPG, evet. Ama atmosferi Fallout 3 kadar başarılı değil bence. Ben ağır RPG seven biriyim, ama sırf ağır RPG diye her oyunu sevecek değilim. Fallout 3, New vegas'tan daha hafif bir RPG olmasına rağmen Fallout 3'ü sevdim. Demek ki başka faktörler de durumu etkiliyor.
Her iki oyunu da alacaksanız tüm DLC'leri barındıran halini alınız.

Fallout 3'ü zamanında oynamış ve ingilizce bilmememe rağmen çok sevmiştim. Açık dünyası insanı özgür hissettiriyor. Açık dünyası dahil çoğu grafikleri sanki karikatüristler tarafından özenle çizilmiş gibi. Atmosferi çok iyi. Bu oyun keşke ilk çıktığı zaman başarılı bir resmi TR atyazı ile çıksaymış. Bu oyun çıktıktan sonra uzun yıllar altyazı yapan olmadı. Şuan ise Fallout 3'ün en iyi TR yaması Ahmet Özbay'ın yaması. Tabii virüs vs var mı ve %100 güvenilir mi onu bilemem.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Fallout New Vegas daha ağır bir RPG, evet. Ama atmosferi Fallout 3 kadar başarılı değil bence. Ben ağır RPG seven biriyim, ama sırf ağır RPG diye her oyunu sevecek değilim. Fallout 3, New vegas'tan daha hafif bir RPG olmasına rağmen Fallout 3'ü sevdim. Demek ki başka faktörler de durumu etkiliyor.
Yaz indirimlerinde sadece Fallout New Vegas'ı alabildim. İndirime girmişken dlcleri ve Fallout 3'ün dlcli paketi alayım bari.

Fallout 3'ü zamanında oynamış ve İngilizce bilmememe rağmen çok sevmiştim. Açık dünyası insanı özgür hissettiriyor. Açık dünyası dahil çoğu grafikleri sanki karikatüristler tarafından özenle çizilmiş gibi. Atmosferi çok iyi. Bu oyun keşke ilk çıktığı zaman başarılı bir resmi TR atyazı ile çıksaymış. Bu oyun çıktıktan sonra uzun yıllar alt yazı yapan olmadı. Şu an ise Fallout 3'ün en iyi TR yaması Ahmet özbay'ın yaması. Tabii virüs vs var mı ve %100 güvenilir mi onu bilemem.

Fallout New Vegas daha ağır bir RPG, evet. Ama atmosferi Fallout 3 kadar başarılı değil bence. Ben ağır RPG seven biriyim, ama sırf ağır RPG diye her oyunu sevecek değilim. Fallout 3, New Vegas'tan daha hafif bir RPG olmasına rağmen Fallout 3'ü sevdim. Demek ki başka faktörler de durumu etkiliyor.

Fallout 3-4 ve New Vegas alacaktım bunları Türkçe yaması var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı