Fan bakır blok değiştirme

Abrams

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Bu fanın bakır borusunu ısıyı daha iyi ileten bir madde ile şekline göre yaptırsak değiştirsek bir sorun olur mu? Mesela bizim işimizden biri gümüş yoğunluklu ticaret o boruyu tamamen gümüş ile yaptırsak daha iyi bir performans verir mi? Şöyle bir durum da var gümüş bir süre sonra kararma vs. yapıyor bir sorun olur mu?

O gümüşün yapımı, uğraşması, kaynaması, tutması derken epey maliyet ve uğraş gerekecek. O paraya sıvı soğutma alırsın. Keyfine bakarsın.
O boruların tamamen doldurman gerekli ayrıca. En kötüsünden 200 gram gelse borular, 1200 lira sadece gümüş masrafın olur. Sokağa atman daha iyi olur paranı.

O gümüşün yapımı, uğraşması, kaynaması, tutması derken epey maliyet ve uğraş gerekecek. O paraya sıvı soğutma alırsın. Keyfine bakarsın.
O boruların tamamen doldurman gerekli ayrıca. En kötüsünden 200 gram gelse borular, 1200 lira sadece gümüş masrafın olur. Sokağa atman daha iyi olur paranı.
Yaptıracağımdan değil de nasıl olur diye merak ettiğimden sordum. Laptop kullanıyorum sıvı soğutma sistemi laptop için olur mu bilmiyorum. Zaten ısınma sorunuyla vs. karşılaşmadığımdan böyle bir şey de uygulamam.

Geri
Yukarı