Fan çoklayıcı önerisi

Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Sigortacı
Merhabalar, MSI Mag Force 100M kasa aldım. Egzoz fanını anakarta bağladım ancak öndeki 2 fanı takacak yerim yok. 4 girişli fan çoklayıcı önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk sekmedekini direk kopyalayıp atmayın daha kaliteli markalarda var RPM hesaplamak için karları bile var eski anakartlar için. Böyle şeylerde marka değil işlev önemlidir.
4 Pin PWM destekli anakart için istiyor arkadaş eski bir anakart için istemiyor. Yazmış olmak için yazmayın.

4 pin olduğunu belirtmiş.
// : Önerdiğim marka da teknobiyotik tarafından satılan satıcısıda güvenli çokça satılan ve bu iş için uygun bir çoklayıcıdır...

Merhabalar, MSI Mag Force 100M kasa aldım. Egzoz fanını anakarta bağladım ancak öndeki 2 fanı takacak yerim yok. 4 girişli fan çoklayıcı önerir misiniz?

Önerim bunlar Server Busy

Stabillik için en fazla 2'ye çoklayıcı almak akıllıca voltaj değerleri nedeniyle 3'e çoklarsanız RPM düşmesi olur.

Stabillik için en fazla 2'ye çoklayıcı almak akıllıca voltaj değerleri nedeniyle 3'e çoklarsanız RPM düşmesi olur.

Stabil olması için Molex ve SYS karışık almak akıllıca olur.

Molex girişi olmaması gerekiyor. Anakarttaki sistem fani girişine takacağım.

Stabil olması için Molex ve SYS karışık almak akıllıca olur.

Geri
Yukarı