Fan düzgün dönmüyor

Fan motoru bozulmadıysa, fanı makine yağı ile yağlamak işe yarayabilir. Bilgisayar fanı nasıl yağlanır diye YouTube üzerinden bakabilirsin.

Fanı döndüren rulman içinde pas, toz, pislik dönmesine engel oluyordur.
Siyah etiketi kaldırdıktan sonra orta kısmındaki kavuçuk parça çıkıyorsa oraya WD-40 sıkın.

Bilmiyorum ki aldıığımdan beri memnun değilim zaten bu sıvı soğutmayı öneren kullanmadan önermiş.

Sıvı soğutma modeli PF360'mı? Düzgün bir sıvı soğutucudur aslında. Neyinden memnun değilsin?

Ayrıca kimsenin bir şeyi önermesi için o şeyi kullanmış olmasına gerek yok.

Sıvı soğutma modeli PF360'mı? Düzgün bir sıvı soğutucudur aslında. Neyinden memnun değilsin?

Ayrıca kimsenin bir şeyi önermesi için o şeyi kullanmış olmasına gerek yok.

Kurulumu çok zordu demir kısmı birleşikti ve istediğim kalitede olmayan bir ürün, soğutma konusunda bilgim yoktur çünkü farklı bir ürün kullanmadım orta düzey olduğunu düşünüyorum.

Kurulumu çok zordu demir kısmı birleşikti ve istediğim kalitede olmayan bir ürün, soğutma konusunda bilgim yoktur çünkü farklı bir ürün kullanmadım orta düzey olduğunu düşünüyorum.

Çoğu sıvı soğutucunun bağlantısı çok zor. Soğutma konusunda lider olan LF2 360’a bak birde hele sen, kurulumu çok daha zor. Kaliteside bütçesine göre çok iyi.

Sonuçta her şey bütçeye bakıyor. Orta-düşük bütçede iyi kalite bekleyemezsiniz.

Çoğu sıvı soğutucunun bağlantısı çok zor. Soğutma konusunda lider olan LF2 360’a bak birde hele sen, kurulumu çok daha zor. Kaliteside bütçesine göre çok iyi.

Sonuçta her şey bütçeye bakıyor. Orta-düşük bütçede iyi kalite bekleyemezsiniz.

Demir kısmını ben ayrına kadar geberdim kendisi videoda kolayca çıkıyordu.

Geri
Yukarı