Fan kontrolcüye RGB LED bağlamak

NoVa5

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, kasamda halihazırda bulunan fan kontrolcümde 3pinli 2 tane LED girişi bulunuyor. Bu kontrolcünün bir de kumandası var. Asıl sorum ben bu kontrolcüye herhangi 3pinli bir LED takarsam o LED kontrolcünün kumandasıyla çalışabilecek mi? Atıyorum kumandadan turuncuya bastığımda LED'te turuncu renk bulunuyorsa turuncu olacak mı?
Alacağım LED: US $1.18 30% OFF|1m 2m 4m 5m WS2812B Led ışık s WS2812 RGB Led şerit işık bireysel adreslenebilir Led ışık ışık şeridi siyah beyaz PCB IP30 65 67 5V|led strip pixel|led pixel screenpixel text - AliExpress
Konrtolcüm: Rampage RB-K12'nin kontrolcüsü

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam, 3 pinli ise 5V. 12V LED kullanmayın. 12V olanlar 4 pin. Buna dikkat edin.

Hocam, 3 pinli ise 5V. 12V LED kullanmayın. 12V olanlar 4 pin. Buna dikkat edin.
Led 5v zaten ama kontrolcümle uyumlu çalışacakmı bunu bilmiyorum.Biliyorsanız yardımcı olabilirmisiniz?Kontrolcü ve ledin linki konuda bulunuyor.

Doğru hocam. 5V çalışır. Kontrolcüyle de büyük ihtimalle renk olarak uyum sağlar.

Çalışır ama 1 metreden fazlasını yakmayabilir..

Dosya Ekleri

• 1613492403787..jpg
    128,9 KB · Görüntüleme: 73
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…