Fan Metali Nasıl Takılır?

SlavCean54

Hectopat
Yer
Cehennem
Daha fazla  
Meslek
Yan Gelip Yatmak
Arkadaşlar ben böyle bir fan aldım. Yanlız metal parçaları nasıl takacağımı bilmiyorum. Yardımcı olur musunuz?
24337565_2028490420712813_2037482485_n.jpg

@Jira @THE_MILLER @NookumPie

@Plyra @BERWAR @astigmat13

@Recep Baltaş @Ali Güngör

Kutunun içinden montaj kılavuzu çıkmadı mı? Stok fan gibi bastır-tak yapıda olsaydı siz monte edebilirdiniz ama bu haliyle biraz zorlayabilir. 2. el aldıysanız termal macun da yoktur. Bilgisayarcıya götürüp termal macun sürdürüp taktırmanızı öneririm.

Kutunun içinden montaj kılavuzu çıkmadı mı? Stok fan gibi bastır-tak yapıda olsaydı siz monte edebilirdiniz ama bu haliyle biraz zorlayabilir. 2. el aldıysanız termal macun da yoktur. Bilgisayarcıya götürüp termal macun sürdürüp taktırmanızı öneririm.
2. el almadım. Bilgisayarcıdan termal macunla birlikte aldım.

Kutunun içinden anakart arkasına takılacak braket çıktı mı? Çıkmadıysa o metalleri şu anki soğutucunun deliklerine sabitleyip soğutucuyu da üstüne koymanız gerekiyor. Montaj kılavuzu yok mu?

Şu linkteki tam olarak sizinki gibi olmasa da benzer mantık ile takılan soğutucular anladığım kadarı ile. 4. dakikadan itibaren izlerseniz fikir verebilir. Bu arada anakartınızın modeli nedir ve sadece bu iki parça mı var soğutucunun yanında gelen?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kutunun içinden anakart arkasına takılacak braket çıktı mı? Çıkmadıysa o metalleri şu anki soğutucunun deliklerine sabitleyip soğutucuyu da üstüne koymanız gerekiyor. Montaj kılavuzu yok mu?
Elimdeki parçalar bunlar.
24331189_2028526517375870_898579568_n.jpg

Şu linkteki tam olarak sizinki gibi olmasa da benzer mantık ile takılan soğutucular anladığım kadarı ile. 4. dakikadan itibaren izlerseniz fikir verebilir. Bu arada anakartınızın modeli nedir ve sadece bu iki parça mı var soğutucunun yanında gelen?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Elimdeki parçalar bunlar.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı