Fan sesi az ve sogutması iyi laptop önerisi

Waraioni0

Femtopat
Daha fazla  
Farklı bir konuda bana çok fazla laptop önerisi geldi ama forumu incelediğimde herkes farklı konuşuyor. Bazıları Acer Nitro serisine iyi diyor bakıyorum çok fazla ısınma ile ilgili konu var. Bazıları HP Victus öneriyor bazıları kötülüyor o yüzden laptopların özelliklerini sevsem de hangi markayı almalıyım emin olamıyorum. Sizce ses ve soğutmayı en iyi yapan laptop markası hangisi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Farklı bir konuda bana çok fazla laptop önerisi geldi ama forumu incelediğimde herkes farklı konuşuyor. Bazıları Acer Nitro serisine iyi diyor bakıyorum çok fazla ısınma ile ilgili konu var. Bazıları HP Victus öneriyor bazıları kötülüyor o yüzden laptopların özelliklerini sevsem de hangi markayı almalıyım emin olamıyorum. Sizce ses ve soğutmayı en iyi yapan laptop markası hangisi?

Hocam hızlı bir PC istiyorsanız ASUS'un yeni modellerine bakabilirsiniz.

Acer Nitro serisinde termal macunu değiştirince sıcaklık sorunu oldukça azalıyor. Değiştirmezseniz arkadaşım gibi 95°c de oyun oynarsınız. Victus'ları F/P olarak görüyorum ve ısınma konusunda Nitro'lardan daha az şikayet gördüm. Çevremde birkaç arkadaşta var ve bir şikayetleri yok.

Direkt olarak bir şey diyemem, kullanmadım. İyi diyorlar ama fiyat olarak şu an iyi değil gibi, geçen ay 5 bin daha ucuzmuş belki yine öyle bir indirim olur. Şu anda Lenovo LOQ modeli indirimdeymiş, ekran kartı Watt değerleri olarak hangisi daha iyi bilmiyorum:

Yeni konular

Geri
Yukarı