Fan sesi ve sıcaklık sorunu olmayan laptop önerisi

Bütçe
17000

sdfser

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar fan sesi az olan ve fazla ısınmayan bir Gaming laptop önerebilir misiniz? Geçenlerde G770 aldım Media marktan iade edeceğimde 17000 TL maksimum bütçe Windows 11 eklenirse 19k olacak o yüzden.

Arkadaşlar fan sesi az olan ve fazla ısınmayan bir Gaming laptop önerebilir misiniz? Geçenlerde G770 aldım Media marktan iade edeceğimde 17000 TL maksimum bütçe Windows 11 eklenirse 19k olacak o yüzden.

Aradığın özellikler genel olarak birbiriyle çelişiyor fan sesi az olursa ısınır ısınmazsa fan sesi fazla olur soğutma için. İki özelliğinde karşılandığı laptoplar fakat bunlar oyun için değil. Yine de en iyi soğutmayı istiyorsan ASUS ROG ve Zephyrus serisine bakmalısın.

r
Aradığın özellikler genel olarak birbiriyle çelişiyor fan sesi az olursa ısınır ısınmazsa fan sesi fazla olur soğutma için. İki özelliğinde karşılandığı laptoplar fakat bunlar oyun için değil. Yine de en iyi soğutmayı istiyorsan ASUS ROG ve Zephyrus serisine bakmalısın.
reis daha fazla ısınsın okey fan sesi çok çok az olsun istiyorum

R

Reis daha fazla ısınsın okey fan sesi çok çok az olsun istiyorum.

O zaman yine aynılarını öneriyorum yazılımlarında silent mod var fan sesi az olur ama performans birazcık düşer, RDR 2 gibi oyunlar oynarken performans moduna alır daha düşük oyunlar oynarken silentta kullanırsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı