Fan Yuvası Yetersizliği

Melih Sarıkaya

Hectopat
Daha fazla  
Vatan Bilgisayar'da bir kasa seçtim ve 2 hafta sonra almayı planlıyorum fakat kasanın yorumlarına girdiğimde olumsuz bir yorum okudum. Kesin bu kasayı alacağım, bu sorunu çözmem lazım yardımlarınızı bekliyorum.
IMG_20190618_233936.jpeg

Kasa Cougar Mx-350 Mesh, anakart Asus prime b365M-K

Son düzenleyen: Moderatör:
Pardon hocam benim hatam dalgınlığıma gelmiş. Kendi sitesinde yanında sadece egzoz fanı olduğu yazıyor. Ekstra birkaç fan almanız gerekecektir. Kasa güzel, önü mesh olması daha iyi hava akışı olmasını sağlar, güzel seçim.

Pardon hocam benim hatam dalgınlığıma gelmiş. Kendi sitesinde yanında sadece egzoz fanı olduğu yazıyor. Ekstra birkaç fan almanız gerekecektir. Kasa güzel, önü mesh olması daha iyi hava akışı olmasını sağlar, güzel seçim.
Teşekkürler, peki önerdiğiniz fan modeli var mıdır ? Vatan bilgisayardan olursa sevinirim.

Kardeşim fan seçiminde istediğin nedir? Sessiz, basıncı yüksek, vs vs.
COOLER MASTER SİCKLEFLOW 120MM KIRMIZI LED
Bunun eski versiyonunu 7 yıldır kullnıyorum. Daha ölmedi
Kasa masanın üstünde duracak benden 1 metre mesafede sesi beni rahatsız etmemesi lazım.Kaliteli bişey olmalı 3 ayda bir değiştirmek zorunda kalmak istemem.Led hoş olur elbette.

Arkadaşlar Cougar Mx 350 mesh kasada 2 fan var.Bende 1 fan daha eklemek istiyorum fakat SS'deki gibi b365m-k anakartinda 1 fan yuvası bulunuyor.
Sormak istediğim bu 3 tane 4 pinli fanı bir yuvaya nasıl takıcağım ? Beni aydınlatırsanız çok sevinirim.
IMG_20190702_225944.jpeg

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı