Oyun Fanatical'de Unity Of Command Ücretsiz!

Opera VPN ile aldım ben sıkıntısız. Türkiye'de aktif oluyor.

Hocam ben Firefox VPN eklentisi ile girdim tam ödemeyi tamamlayacağım sıra şunu diyor: "
Error - The IP address you are using 51.68.169.232 to Access the internet is currently blocked from accessing fanatical.com. If you are using a VPN or Proxy please read this article. If you believe you should not be receiving this error please contact our support department "

Hocam ben Firefox VPN eklentisi ile girdim tam ödemeyi tamamlayacağım sıra şunu diyor: "
Error - The IP address you are using 51.68.169.232 to Access the internet is currently blocked from accessing fanatical.com. If you are using a VPN or Proxy please read this article. If you believe you should not be receiving this error please contact our support department "
Opera dışındaki çoğu vpn hata veriyor.

VPN ile Almanya, Fransa gibi ülkelere bağlanıp hesap açıp alabiliyorsunuz. Opera VPN ile almanız gerekmekte diğer VPN programları hata veriyor. Sitede oturum açarken ve ya hesap açarken VPN'i kapat, oturum aç. Daha sonra Opera'dan VPN aç ve sayfayı yenile. Kodu al, kod geldikten sonra VPN'i kapatıp Steam'den etkinleştir.

Hangi VPN kullandınız?
Edit:
Arkadaşlar Opera indirip yapın diğer VPN programları ile yapmaya çalıştığımda "bölgenize uygun değil" benzeri bir hata verdi. VPN ile siteden kodu aldım, VPN'i kapatıp Steam'den etkinleştirdim.

Konuyu düzenledim. Rica ederim.

Steam hesabını bağlayın ayarlardan bağladıktan sonra (bağlantı yaptıktan sonra) bölge hatası verse de sıkıntı değil. Alırken sepette bölge hatası verirse sepetten oyunu silin sayfayı kapatın VPN'i kapatın vpn konumunu değiştirin sonra tekrar VPN açıp siteye girin tekrar sepete ekleyin alın. Yine olmaz ise çerezleri silin oturumu kapatın ve tekrar kırmızı kısmı tekrarlayın.

Bu arada bu site güvenilir herhangi bir sıkıntı olmaz Steam hesabınızı bağlamak konusunda.

Eki Görüntüle 1703875
Dediğim gibi ben üste dediklerimi yaparak aldım. Bu arada acele edin bitebilir.
Bunları deneyin.

Steam hesabı bağlayan var mı?
Hesap bağlamanıza gerek yok. Siteye girin. Gösterdiğim yerdeki menülerden "anında" size kod geliyor. Ok ile gösterdiğim yerden kodu görebilirsiniz. Steam'e girip etkinleştirin yeter. Hesap bağlamayı telefondan Steam'e giriyorsanız yapması kolay diye söylerim.

22.png

Yeni konular

Geri
Yukarı