Oyun Ücretsiz Fanatical'den Chenso Club Nasıl Alınır?

• Konuyu başlatan DTB
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 27
  • Görüntüleme 3B
Steam hesabını bağlayın ayarlardan bağladıktan sonra (bağlantı yaptıktan sonra) bölge hatası verse de sıkıntı değil. alırken sepette bölge hatası verirse sepetten oyunu silin sayfayı kapatın VPN'i kapatın VPN konumunu değiştirin sonra tekrar VPN açıp siteye girin tekrar sepete ekleyin alın. yine olmaz ise çerezleri silin oturumu kapatın ve tekrar kırmızı kısmı tekrarlayın.

Bu arada bu site güvenilir herhangi bir sıkıntı olmaz Steam hesabınızı bağlamak konusunda.

Eki Görüntüle 1703875
Dediğim gibi ben üste dediklerimi yaparak aldım. Bu arada acele edin bitebilir.

Yapamayanlar için. Opera ile oldu. Başka VPN ile deneme yaptım defalarca ancak Opera kesin çözüm.

Hangi VPN kullandınız?
Edit:
Arkadaşlar Opera indirip yapın diğer VPN programları ile yapmaya çalıştığımda "bölgenize uygun değil" benzeri bir hata verdi. VPN ile siteden kodu aldım, VPN'i kapatıp Steam'den etkinleştirdim.

Konuyu düzenledim. Rica ederim.
Brisk VPN ile tek seferde aldım.

Yeni açtığım hesaba bağlanmıyor 5 dolar yatırman gerek diyor. Ana hesabıma da bağlamak istemiyorum. Başka bir çözümü var mı?

Yeni açtığım hesaba bağlanmıyor 5 dolar yatırman gerek diyor. Ana hesabıma da bağlamak istemiyorum. Başka bir çözümü var mı?

Fanatical güvenilir bir sitedir, Humble Bundle gibi bir sitedir. Ben ana hesabımı bağladım bir sıkıntı olmadı. Steam'de 5 dolar kilidinin açılması şart.

Yeni konular

Geri
Yukarı