Fanatik misiniz?

Çaykur Rize sporluyum. Fanatik değilim. Biri hangi takımı tutuyorsun diye sorunca çaykur Rize diyorum. En son kiminle oynadığını bile bilmiyorum. ( az önce baktım ) arada bir bakar çıkarım. Hatta ilk 11'inden adam say desen 2 tane bile sayamam. Sadece arada bir takip ediyorum.

Şampiyonluk yıldız yıldız diye ağlayanlar kim sayın menerli.

Kendi kendinize 7 yıldır şampiyon olamıyorsunuz :D komik.
:D
Hakemlerle kol kola her sezon bir şey yapıyorsunuz. BJKli isen kupa iade etmiştiniz şike yüzünden onu da hatırlatayım.Fenerbahçe 3 Temmuz olayları ve Otobüsü kurşunlandı. Kendinizi öyle mükemmel olarak görmeyin. Şampiyonlar ligine gidince her seferinde 4 yiyip dönüyorsunuz. Madem o kadar iyi bir takımınız var şampiyonlar liginde neden 4 yiyip dönüyorsunuz ?
Ekran görüntüsü 2021-04-10 211901.png

Ay sizin çupanızı mı çaldılar? Yerim sizi 🤣

Bizim kupamızı değil de sizin şampiyonluklarınız gitmiş ki ağlıyorsunuz yazık.
hakemlerle kol kola her sezon bir şey yapıyorsunuz. Bjkli isen kupa iade etmiştiniz şike yüzünden onu da hatırlatayım. Fenerbahçe 3 Temmuz olayları ve otobüsü kurşunlandı. Kendinizi öyle mükemmel olarak görmeyin. Şampiyonlar ligine gidince her seferinde 4 yiyip dönüyorsunuz. Madem o kadar iyi bir takımınız var şampiyonlar liginde neden 4 yiyip dönüyorsunuz?
Eki Görüntüle 968667

İtiraf etmek şereftir siz onu bile yapamadınız.

hakemlerle kol kola her sezon bir şey yapıyorsunuz. Bjkli isen kupa iade etmiştiniz şike yüzünden onu da hatırlatayım. Fenerbahçe 3 Temmuz olayları ve otobüsü kurşunlandı. Kendinizi öyle mükemmel olarak görmeyin. Şampiyonlar ligine gidince her seferinde 4 yiyip dönüyorsunuz. Madem o kadar iyi bir takımınız var şampiyonlar liginde neden 4 yiyip dönüyorsunuz?
Eki Görüntüle 968667

2.lik yarışında başarılar bu sene şampiyon belli kudur kanarya.

Geri
Yukarı