Fanboy'u olduğunuz şeyler

Yüzüklerin Efendisi, Taht Oyunları, Bioshock evreni, Metro 2033 evreni ve Outlast'taki Bedlam tımarhanesi. :D

Aynı tımarhane Close Encounters 1 ve 2'ye de konu olmuştur. Gerçek bir mekandır.

Hatta aynı tımarhane DiCaprio'nun Zindan Adası adlı filminde de konu edilmiştir.

Unutmadan.

28 Gün Sonra ve 28 Hafta Sonra filmlerindeki dünyaya da bayılıyorum.

Hususan John Murphy'nin In a Heartbeat ve Leaving England adlı parçaları bu film serisindeki gerilimi, bu gerilimdeki güzelliği çok sağlam anlatır.

Sanırım Android. Apple'ı çekemiyorum nedense.

Aslında Apple'ı değil de Apple'cıları çekemiyorum. Kendilerine hitap etmeyen bir şeye körü körüne bağlılar. Oysaki Android gibi bir telefonda özgürce takılabilirler yani...

Yine de kimseyi bu konuda zorlayamam. Kendi hatalarının bedellerini kendileri öderler sonuçta.

Tabii bir hata olarak da saymıyorum Apple'ı. Sadece ülkemizdeki kullanıcıları için gereksiz bir telefon bence.
Aynen öyle. Apple sadece gündelik işler için yarıyor. Tamam telefondan bilgisayar işi beklemiyoruz ama ufak tefek böyle işler yapmalı.

Hiçbir şey. Fanboyluğun sebebi şu zaten, adam para verir iPhone alır. Herkese iPhone mükemmel, bundan daha güzel birşey olamaz diye anlatır. Olay iPhone değil aslında, kendi kararının doğru olduğunu düşünmesi. Haksızlığı da kabullenemez bu tipler. Yok iPhone'ymiş yok AMD'ymiş hiçbirinin sahibi değilim. Niye savunayım? Ben mesela bilgisayarda Apple, ekran kartında NVIDIA tercih ederim. Ama kimseye de bu dünyanın en güzel makinesi demem. Bana güzel geliyor, adama gelmiyordur. Şimdi bilgisayarımı beğenmedi diye adamı mı döveyim?

Yeni konular

Geri
Yukarı