Fanboy'u olduğunuz şeyler

Sanırım Android. Apple'ı çekemiyorum nedense.

Aslında Apple'ı değil de Apple'cıları çekemiyorum. Kendilerine hitap etmeyen bir şeye körü körüne bağlılar. Oysaki Android gibi bir telefonda özgürce takılabilirler yani...

Yine de kimseyi bu konuda zorlayamam. Kendi hatalarının bedellerini kendileri öderler sonuçta.

Tabii bir hata olarak da saymıyorum Apple'ı. Sadece ülkemizdeki kullanıcıları için gereksiz bir telefon bence.

2 ay sonra ara donmalar yaşamaktansa Apple kullanırım teşekkür ederim. Android'de size başarılar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sanırım Android. Apple'ı çekemiyorum nedense.

Aslında Apple'ı değil de Apple'cıları çekemiyorum. Kendilerine hitap etmeyen bir şeye körü körüne bağlılar. Oysaki Android gibi bir telefonda özgürce takılabilirler yani...

Yine de kimseyi bu konuda zorlayamam. Kendi hatalarının bedellerini kendileri öderler sonuçta.

Tabii bir hata olarak da saymıyorum Apple'ı. Sadece ülkemizdeki kullanıcıları için gereksiz bir telefon bence.
Haklı buluyorum. Mesela ben dilediğim gibi kernel ile oynuyorum, CPU ve GPU'a OC yapabiliyorum, daldan dala atlar gibi ROM değiştiriyorum, Magisk sayesinde modüller kurabiliyorum. Android özgürlük açısından zenginliktir.

BMW, Assasins creed serisi ( Özellikle Ezio Auditore da Firenze hikayesi. ), Sagopa Kajmer, La Casa de Papel, NF, Eminem, MSI ( Fakat kendim ASUS kullanıyorum keşke MSI alsaymışım diyorum. ). Şimdilik aklıma gelenler bunlar.

Hiçbir şeye karşı fanlığım yok. Marka bazında düşünüyorum; bir laptop alacaksam genelde her yeni laptopta farklı marka ilk tercihim oluyor. Masaüstü sistem topladığımda her seride farklı markaları kullanarak sistem topluyorum. Klavye, fare, kulaklık gibi set ürünlerini alırken de sürekli yeni markaları deniyorum. Araba bile alırken her yeni modelde farklı marka arabayı tercih ediyorum. Bende de böyle bir hastalık var sanırım. :D

Tek istisnası sanırım son 5 telefonumun 4 tanesinin Samsung olması ama açıkçası son 2 seride kalemli farklı markada alternatifi olsaydı Samsung tercih etmeyebilirdim. (Son 5 telefonum: Galaxy S4 Mini - Galaxy S6 Edge - iPhone 7 Plus - Galaxy Note 8 - Galaxy Note 10+)

Yeni konular

Geri
Yukarı