Fandan eskisi kadar ses gelmiyor

Cloudreshn

Picopat
Daha fazla  
Merhaba yeni bir PC aldım ve bu sabah Fortnite falan oynadım fanların sesi geliyordu PC'de akşam girdiğimede gelmedi daha zorlu bir oyuna girdim bu sefer orta seviyelerde geldi bir şey mi bozulmuş?

Son düzenleyen: Moderatör:
Fanların hızını ayarlamak için herhangi bir uzaktan kumanda ya da kasanın üzerinde tuş bulunuyor mu? Kasanın fanları halen dönüyorsa bozulmamıştır ama belki hızı düşmüş olabilir.

Fanların hızını ayarlamak için herhangi bir uzaktan kumanda ya da kasanın üzerinde tuş bulunuyor mu? Kasanın fanları halen dönüyorsa bozulmamıştır ama belki hızı düşmüş olabilir.
tuş tam nasıl oluyor ? kumanda yok ona eminim
sistem özelliklerim : M2ssd 500gb ryzen 3 3100 GIGABYTE B450M S2H V2 3600MHz(OC) DDR4 Soket AM4 rx580 msi 8gb GSKILL 8GB Ripjaws V Siyah 3200Mhz CL16 DDR4

Kasanın üzerinde varsa belli olur zaten tuş, yoksa senin kasa da yoktur. Bazı kasalarda olabiliyor çünkü belki onunla birisi oynamış olabilir diye ihtimal verdim.

Cihaz fanını kontrol et dönüyor mu emin misin ses gelme sorunu ilk aldığından beri mi yapıyordu? eğer yapıyorsa Oğuzhan dediği gibi hızı düşmüştür fan programları ile onu arttıra bilirsin fakat ilk başta yapmıyordu sonradan yapmaya başladı tekrar ses çıkmıyorsa fan arızalıydı belki arasında toz kalmıştı en iyisi sökmek vd40 sprey ile temizlemek bakım yapmak en iyisi olacaktır.

Bilgisayar sıfırsa ve ilk açtığın andan beri yapıyorsa bazı fanlarda bu sorun olabiliyor zamanla açılma gibi.

Cihaz fanını kontrol et dönüyor mu emin misin ses gelme sorunu ilk aldığından beri mi yapıyordu? eğer yapıyorsa Oğuzhan dediği gibi hızı düşmüştür fan programları ile onu arttıra bilirsin fakat ilk başta yapmıyordu sonradan yapmaya başladı tekrar ses çıkmıyorsa fan arızalıydı belki arasında toz kalmıştı en iyisi sökmek vd40 sprey ile temizlemek bakım yapmak en iyisi olacaktır.

Bilgisayar sıfırsa ve ilk açtığın andan beri yapıyorsa bazı fanlarda bu sorun olabiliyor zamanla açılma gibi.
fanlar dönüyor ama ekran kartının fanının tam dönüp dönmediğinden emin olamadım. başta sesi gayet gür ve fazlaydı şimdi az geliyor aynı oyunlarda. ne yapmam gerekiyor şuan

Yeni konular

Geri
Yukarı