Fanlar dönüyor bilgisayar açılmıyor

mmnaygn

Centipat
Öncelikle herkese iyi forumlar.
Bilgisayar bilgim oldukça yüksektir uzun bir zaman teknik serviste de çalıştım önce bunu belirtiyim ama yine de bir elin nesi var iki elin sesi var :)
öncelikle en derine inmek gerekirse eski bir sisteme sahibim ve evimde topraklama mevcut değil bilgisayarım çok sık statik yapıyordu ama boşaltıp tekrar çalıştırıyordum bugün bilgisayar açıkken ev şarteli attı başka bir sebepten ve haliyle bilgisayar kapandı açmaya çalıştığımda fanlar normalinden hızlı bir şekilde dönüyor ve ekran gelmiyordu ve denediğim her şeyi söyleyeyim.
Statiğini boşaltıp denedim ekran yine gelmiyor onboarddan denedim ekran yine gelmiyor RAM'leri tek tek taktım ekran yine gelmiyor bunların hepsinde asıl enteresan tarafı fanlar adeta yükte gibi hızlı dönüyor ben herhangi bir parçanın arızalandığını düşünmüyorum ama elektriksel olarak bir sorun olduğunu düşünüyorum belki PSU ile ilgili ya da anakartta sizden tavsiye almak istiyorum ve şu zamanlar bilgisayarın en lazım olduğu dönemdeyim üniversitede finallerim var söylediğiniz her yöntemi deneyip yorumlayabilirim müsait oldukça.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı