Fanlara ekstra para vermeye değer mi?

EMHA

Femtopat
Daha fazla  
Yakın zamanda kasa topladım, bütçem kısıtlı olduğu için kozmetiğe pek önem vermeyip oldukça ucuz fanlar taktım. Soğutmada gayet başarılı, 4 fan 47-48 desibelde çalışıyor ve kasa muhtemelen eve geçince masanın altında duracak. Elime toplu para geçmeden değiştirmeyi düşünmüyorum ama sizin de görüşünüzü merak ettim.

Dosya Ekleri

• 16857058127267632611683377964947.jpg
    16857058127267632611683377964947.jpg
    159,2 KB · Görüntüleme: 41
Hocam ekstra fandan zarar gelmez tozlanma dışında bende üst taraf komple bomboş 2 tane 140mm önde kasa fanı var bi tane 12 cm egzoz fanı var sıvı soğutma radyatörünü de kasanın ön panelindeki fanların arkasına taktım :D

Hocam ekstra fandan zarar gelmez tozlanma dışında bende üst taraf komple bomboş 2 tane 140mm önde kasa fanı var bir tane 12 cm egzoz fanı var sıvı soğutma radyatörünü de kasanın ön panelindeki fanların arkasına taktım :D

Benim kasada önde fan yok. Ayrıyeten 2 tane egzoz fanım var.🫣

Yakın zamanda kasa topladım, bütçem kısıtlı olduğu için kozmetiğe pek önem vermeyip oldukça ucuz fanlar taktım. Soğutmada gayet başarılı, 4 fan 47-48 desibelde çalışıyor ve kasa muhtemelen eve geçince masanın altında duracak. Elime toplu para geçmeden değiştirmeyi düşünmüyorum ama sizin de görüşünüzü merak ettim.

Ses açısından değiştirsen senin için iyi olur ama zaten güzel bir fan alırsan 4 tanesi bir kasa fiyatına gelir.

Renkli olması hoşunuza gidiyor ise fan ekleyebilirsiniz ama diğer türlü (şuan soğutması iyi ise) çok farkedeceğini düşünmüyorum. Ben de sizin gibi ilk başta çok eklemedim ama biraz kullandıktan sonra sıvı soğutma alınca toplam 8 tane fan oldu 😅. Yukarıda 2 sıvı soğutma, önde 3 tane arkada 1 tane alt tarafında 2 tane fan olmak üzere, ışıkları açınca çok güzel duruyor.

Renkli olması hoşunuza gidiyor ise fan ekleyebilirsiniz ama diğer türlü (şuan soğutması iyi ise) çok farkedeceğini düşünmüyorum. Ben de sizin gibi ilk başta çok eklemedim ama biraz kullandıktan sonra sıvı soğutma alınca toplam 8 tane fan oldu 😅. Yukarıda 2 sıvı soğutma, önde 3 tane arkada 1 tane alt tarafında 2 tane fan olmak üzere, ışıkları açınca çok güzel duruyor
Bir bakayım, şimdilik kasa için masamda yer yok ama masanın üzerine gelecek bir şekilde konumlandırırsam düşüneceğim .

48 desibel çok yüksek bir değer bence ama tercih yine sizin.
Başka modellerde ne kadar fark eder?

Geri
Yukarı