Fanta döküldü ve kokuyor

KenshiPochita

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Hawkins
Daha fazla  
Meslek
#1 Hero
Az önce masaya komple bir bardak Fanta döktüm evet :D telefona baştan sona, 90x40 mousepade fazlaca, monitörün ayaklarına ve masanın arkasındaki fayansa ve kablolara ufak sıçradı. Her yeri sildim komple kaldırdım mutfak beziyle sildim. Mousepadi kurumaya bıraktım ama koku var odada Fanta kokuyor masa falan direkt :D geçer mi bu yoksa ne yapmalıyım? Ayrıca ekipmanlar zamanla bu yüzden yapış yapış olmaz değil mi veya asit zarar verir mi metallerin yapısına?

Az önce masaya komple bir bardak Fanta döktüm evet :D telefona baştan sona, 90x40 mousepade fazlaca, monitörün ayaklarına ve masanın arkasındaki fayansa ve kablolara ufak sıçradı. Her yeri sildim komple kaldırdım mutfak beziyle sildim. Mousepadi kurumaya bıraktım ama koku var odada Fanta kokuyor masa falan direkt :D geçer mi bu yoksa ne yapmalıyım? Ayrıca ekipmanlar zamanla bu yüzden yapış yapış olmaz değil mi veya asit zarar verir mi metallerin yapısına?
Eğer düzeltemiyecek durumdaysanız ve müsaitseniz direk yıkamanızı ve yarına kadar balkonda veya doğalgaz peteğinde bırakmanızı öneririm.

Eğer düzeltemiyecek durumdaysanız ve müsaitseniz direk yıkamanızı ve yarına kadar balkonda veya doğalgaz peteğinde bırakmanızı öneririm.
Yok. O kadar da değil. Sildim her yeri beze geçirdim tüm sıvıları. Bir damla şey yok masada etrafta. Tek sorum fön ile geçeyim mi sıcak?
Merak etmeyin banyo gibi değil.

Yıkama derken nasıl bir yıkama. Sadece mousepad'e geldi ekipmanlara gelmedi neredeyse. Onu da astım kuruması için. Telefon sorun değil sıvı geçirmiyor.
Yıkama dediğim şöyle, Herhangi bir bulaşık deterjanı ile bildiğmiz bez ile yıkıyoruz sonra ılık su ile duruluyoruz sonra sabaha kalacak şekilde asıyoruz.Bunu da hergün yapmıyoruz 2 haftada 1 yapıyoruz :D

Geri
Yukarı