Fantech EOS Pro nasıldır?

Hocam fantech worldün sitesine girdim oradan products kısmından Console seçip EOS Pro'yu buldum ama driverı bualamadım, yardımcı olursanız sevinirim.

Fantech EOS Pro wgp15 1.4 yazıyor onu indiriyorsun👍

Hocam wgp15 in olduğu sayfaya girdim zaten ama driverlar ilgili hiçbir şey yok ekranda tam olarak neresinde sayfanın tarif eder misin rica etsem

Hatta ss atabilirsen sevinirim
1711480564896.png

Hocam son olarak L3 button hangisi oluyor. İlk kez gamepad aldım da left analoga mı tıklamam gerekiyor?

Sol analog L3 oluyor. Yazılımı çalıştır, sol analog ortası buton'dur basılı tut bırakma, aynı anda USB kablosunu bağla Update driver seçilebilir hale gelecek, tıkla ve bitmesini bekle.

Sol analog L3 oluyor. Yazılımı çalıştır, sol analog ortası buton'dur basılı tut bırakma, aynı anda USB kablosunu bağla Update driver seçilebilir hale gelecek, tıkla ve bitmesini bekle.

Hocam USB'yi taktım, sonra programı çalıştırdım. Dediğin gibi left analoga basılı tutarken kabloyu da taktım. Ama bu ekranda böyle kalıyor. Upgrade moda nasıl alacağım anlamadım.

1711481983407.png

Hocam USB'yi taktım, sonra programı çalıştırdım. Dediğin gibi left analoga basılı tutarken kabloyu da taktım. Ama bu ekranda böyle kalıyor. Upgrade moda nasıl alacağım anlamadım.

Eki Görüntüle 2151493

Hocam sanırım gamepad i uyandırmadan yaptınız ya da başka tuşa bastınız. Önce gamepad i uyandırın ardından l3'e basılı tutun LED'leri sönecek o sırada kabloyu takın, Update Firmware butonu çıkacak ondan sonra güncellemeyi yapabilirsiz. Bende az önce yaptım @NextGenCeo sağ olsun yazmış uyandırdı :)

Hocam
Hocam sanırım gamepad i uyandırmadan yaptınız ya da başka tuşa bastınız. Önce gamepad i uyandırın ardından l3'e basılı tutun LED'leri sönecek o sırada kabloyu takın, Update Firmware butonu çıkacak ondan sonra güncellemeyi yapabilirsiz. Bende az önce yaptım @NextGenCeo sağ olsun yazmış uyandırdı :)
Hocam firmware updadeti yapabildim onda sorun yok. Ama 2.4 dongle ı takınca onunla oynanmıyor hala. Sadece kablolu görüyor. Başka ne yapmam gerekiyor? Gamepadi açmam mı gerekiyor ekstra anlamadım. Hani sadece wireless usb takılıyken ortadaki güç tuşuna basıyorum gamepaddde sonra ışıkları falan geliyor. Daha sonra bütün ışıkları gidiyor.. Öte yandna wireless usbnin ışığı yanıp sönüyor. Aygıt bağlanma sesi falan da geliyor ondan yana da sorun yok.

Mesela fifa 23 te kablolu olarak görüyor gamepadi. Ama Lies of p ye girdim. orada herhangi bir tuşa basınca gamepadde menüdeki ileri geri tuşarı gamepad tuşarına dönüyor. Ama tuşlara basınca çalışmıyor. Ne yapmam lazım xbox360ce diye bir program vardı oradan mı yapılandırmalıyım?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı