Fantech EOS Pro nasıldır?

Hocam son olarak L3 button hangisi oluyor. İlk kez gamepad aldım da left analoga mı tıklamam gerekiyor?

Sol analog L3 oluyor. Yazılımı çalıştır, sol analog ortası buton basılı tut bırakma, aynı anda USB kablosunu bağla Update driver seçilebilir hale gelecek, tıkla ve bitmesini bekle.

Hocam.

Hocam Firmware updadeti yapabildim onda sorun yok. Ama 2.4 dongle ı takınca onunla oynanmıyor hala. Sadece kablolu görüyor. Başka ne yapmam gerekiyor? Gamepadi açmam mı gerekiyor ekstra anlamadım. Hani sadece Wireless USB takılıyken ortadaki güç tuşuna basıyorum gamepaddde sonra ışıkları falan geliyor. Daha sonra bütün ışıkları gidiyor. Öte yandna Wireless USB'nin ışığı yanıp sönüyor. Aygıt bağlanma sesi falan da geliyor ondan yana da sorun yok.

Mesela FIFA 23'te kablolu olarak görüyor gamepadi. Ama Lies of P'ye girdim. Orada herhangi bir tuşa basınca gamepadde menüdeki ileri geri tuşarı gamepad tuşarına dönüyor. Ama tuşlara basınca çalışmıyor. Ne yapmam lazım Xbox360CE diye bir program vardı oradan mı yapılandırmalıyım?

USB dongle taktıktan sonra gamepad USB şarj girişi yanında ki eşleme tuşuna bas ki eşlesin USB ile gamepad'i👍

Sol analog L3 oluyor. Yazılımı çalıştır, sol analog ortası buton basılı tut bırakma, aynı anda USB kablosunu bağla Update driver seçilebilir hale gelecek, tıkla ve bitmesini bekle.

USB dongle taktıktan sonra gamepad USB şarj girişi yanında ki eşleme tuşuna bas ki eşlesin USB ile gamepad'i👍
Bu kadar basitmiymiş ya :D Kafayı yedim saatlerdir burda. Çok teşekkürler dostum her şey içim sizleri çok yordum. Size de çok teşekkürler hocam @Wasted

Peki o bahsettiğim lies of p deki durum hakkında bir bilgin var mı?

Bu kadar basitmiymiş ya :D Kafayı yedim saatlerdir burda. Çok teşekkürler dostum her şey içim sizleri çok yordum. Size de çok teşekkürler hocam @Wasted

Ne demek hocam yardımcı olabiliysek ne mutlu, turbo mod ve jiroscope ile tecrübeleyip buraya yazarsak konu da baya genişler güzel oldu :)

Ne demek hocam yardımcı olabiliysek ne mutlu, turbo mod ve jiroscope ile tecrübeleyip buraya yazarsak konu da baya genişler güzel oldu :)
Aynen öyle hocam. Umarım benim gibi bu işten pek anlamayan insanlara da yardımcı olur verdiğinizbilgiler. Peki konu konuyu da açınca şeyi de merak ettim. Siz bu çıkan eklentilerden hangisini kullanıyorsunuz analoglar için? Bana biraz fazla dar ve takarken yırtılabilir geldiler. Oyüzden şu an analogları çıplak kullanıyorum. Çıplak haliyle bile rahatlar.

Aynen öyle hocam. Umarım benim gibi bu işten pek anlamayan insanlara da yardımcı olur verdiğinizbilgiler. Peki konu konuyu da açınca şeyi de merak ettim. Siz bu çıkan eklentilerden hangisini kullanıyorsunuz analoglar için? Bana biraz fazla dar ve takarken yırtılabilir geldiler. Oyüzden şu an analogları çıplak kullanıyorum. Çıplak haliyle bile rahatlar.
Uzun stickler hariç birşey kullanmıyorum ben. Nasıl kullanıldığınıda anlamadım o foam ringlerin açıkcası.

Uzun stickler hariç birşey kullanmıyorum ben. Nasıl kullanıldığınıda anlamadım o foam ringlerin açıkcası.
Aynen ben de anlamadım, takmayı falan denedim ama sonra çekindim açıkçası. O foam ringleri takarken her an kopabilirmiş hissiyatı veriyor. Onun dışında gamepad ergonomi vs. her açıdan çok iyi hissettirdi. Tek takıldığım nokta l1-r1 tuşlarının çok sert hissettirmesi. Dualsense ve xbox controller kullanmadığım için kıyaslayamıyorum.

Keyifli bir gamepad 2. gün birkaç saat kullanabildim ama gerçekten keyifli. Herhangi bir sorun yok, şarjı iyi gidiyor gibi şimdilik. Tetik tuşları çok hassas.

Dongle pc ye takılı, gamepad i uyandırıyorum ve type-c nin yanındaki tuşa basıyorum gamepad kapanıyor öyle kalıyor dongle ile nası bağladınız?

Birde kablo ile bağlayınca her şey düzgün fakat 1 ve 3. led yanıp sönüyor normalde sadece yanması gerekmiyor mu?

Geri
Yukarı