Fantech vs Rampage Klavye

Erhan_

Centipat
Merhaba, uzun zamandır Fantech'in MK 883 model klavyesinin incelemesini bekliyordum ve sonunda yapıldı, ancak 30-40 TL daha düşük fiyata satılan Rampage'in KB-R81 model klavyesi de bilek desteği olduğu için aklımda kaldı.
Fantech gözüme daha güzel gelse de arada kaldım, bu konudaki görüşünüzü merak ediyorum. Aşağıya ikisinin de incelemesini bırakıyorum, fikirlerinizi izleyerek yaparsanız sevinirim.

Fantech İnceleme Linki
Rampage İnceleme Linki

NOT: Lütfen Rampage alınır mı üste şu kadar para koy şu markadan ürün al tarzı yorumlar yapmayın, ben sadece iki ürün arasında kaldığım için bir tercih yapmak istiyorum, teknik açıdan da fikirlerinizi merak ediyorum, yorumlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim önerim Trust Gxt 890 OLUR çünkü malzeme kalitesini daha iyi buluyorum. Trust 22983 Gxt 890 Cada Rgb Türkçe Mekanik Oyuncu Klavyesi - n11.com
Evet öyle görünüyor tasarım açısından da şık bir görüntüsü var ama aslında arada 70 TL civarlarında iki ürüne göre bir fiyat farkı mevcut. Sizce bu açıdan da değer mi? Elbette normalde 10 15 dolarlık küçük farklar bunlar ama TL birimine dönünce fark büyükmüş gibi görünüyor...

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı