Far Cry 3 0xc000007b hatası veriyor

WESKEY

Femtopat
Daha fazla  
Steam'den oynaya basıyorum DirectX indiriyor gibi bir şey yapıp hata veriyor açılmıyor.

Desktop Screenshot 2021.11.04 - 20.24.08.64.png

Tek tek DLL'leri silip silip yüklemek gerek. Elle DLL atılmış sanırım ki bunu siz yapmamış olsanız da Driver Booster yapmış olabilir. Daha önce Driver Booster'ın eksik DLL'leri kendi başına yüklediğini gördüm. Sisteme format atın ve bir daha hiçbir IObit ya da driver güncelleme yazılımı kullanmayın. Sorunun çözümü bu yüzden format. Format attıktan sonra sonucu bildirirseniz sevinirim.

Tek tek DLL'leri silip silip yüklemek gerek. Elle DLL atılmış sanırım ki bunu siz yapmamış olsanız da Driver Booster yapmış olabilir. Daha önce Driver Booster'ın eksik DLL'leri kendi başına yüklediğini gördüm. Sisteme format atın ve bir daha hiçbir IObit'ya da driver güncelleme yazılımı kullanmayın. Sorunun çözümü bu yüzden format. Format attıktan sonra sonucu bildirirseniz sevinirim.

Format atmadan yapmanın yolu yok mu? Çünkü çok oyun var bir de internet sınırlı.

Dilerseniz format ekranında diski silmeden C'yi seçip ileri deyin. Bu şekilde tüm verileriniz Windows.old adlı klasörde yedeklenir. Sonra da daha fazla saçma yazılım kullanmadan PC'yi kullanırsınız.

Geri
Yukarı