Far Cry 3 - 5 ve 6 için Türkçe yama önerisi

Wwedge

Centipat
Yer
KOCAELİ
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
HP Victus 7P6B3EA 16-R0007NT Intel Core i7-13700H 16GB DDR5 1TB SSD RTX4070 8GB 16.1 inç 144 Hz Full HD Freedos Gaming Laptop
Meslek
ÖĞRENCİ
Merhaba. Bende Far Cry 3,5 ve 6 var ve bunlara Türkçe yama yüklemek istiyorum fakat neredeyse bütün yamalar virüslü. Virüssüz Türkçe yama bilen varsa atabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Virüs yok. Rahat olabilirsiniz.
Windows ile uyumsuz dosyalar olabilir.

İndirirken Google direkt olarak engelliyor ama virüslü olmasından korkuyorum.

Virüs yok. Rahat olabilirsiniz.
Windows ile uyumsuz dosyalar olabilir.

Diyelim ki bu yamayı indirdim nereye ve nasıl kuracağım onu anlatır mısın hocam sana zahmet. Başka hiçbir yerde Türkçe yama yok indirmek zorundayım buradan. Bari nasıl kurabilirim söyler misin?

İndirirken Google direkt olarak engelliyor ama virüslü olmasından korkuyorum.

Diyelim ki bu yamayı indirdim nereye ve nasıl kuracağım onu anlatır mısın hocam sana zahmet. Başka hiçbir yerde Türkçe yama yok indirmek zorundayım buradan. Bari nasıl kurabilirim söyler misin?

Hocam virüslü değil. Antivirüsler tanımadığı dosyaya virüs der.
Nasıl kurulduğunu unuttum oynamayalı yıllar oldu.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Buradan bakabilirsin.

Kendim arşiv yaptım ve bu konudan serinin bütün yamalarını indirebilirsiniz. Birkaç tanesi eksikti onları da ekledim.

Kendim arşiv yaptım ve bu konudan serinin bütün yamalarını indirebilirsiniz. Birkaç tanesi eksikti onları da ekledim.

Virüs yok değil mi hocam? Güvenlik sorunu çıkarmasın ileride bana.

Geri
Yukarı