Far Cry 3 alınır mı?

Vatan olması şart mı? Bütçe nedir?
Vatan çok yakınımda, gidip fiziksel olarak görerek almak istiyorum her şeyi (monitör, klavye vs de dahil). Üstelik araştırma için gittiğimde İtopya'dan daha uyguna gelmişti.
Bütçem monitör klavye vs dahil 27k (artabilir belki ama şu anlık bu kadar)

İşlemci kısmında AMD, GPU kısmında Nvidia'ya daha sıcak bakıyorum.

Son düzenleme:
Far Cry 3'te yakın dövüş savaşları quick time Event'leri. En çok hoşuma giden durumlar O, genel düşünürsek Far Cry serisi hep aynı. Hep üstte biri var sen indirmeye çalışıyorsun. Ama Far Cry 3 farklı bir hissiyat veriyor.
🙂👍...

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-08-01-11-57-45-50_a5f05134355d0c28d0e7113add1d3465.jpg
    Screenshot_2023-08-01-11-57-45-50_a5f05134355d0c28d0e7113add1d3465.jpg
    36,9 KB · Görüntüleme: 28
Şu an Steam'de 57 TL ve indirimin 3 saati kaldı. 3'ü takip eden oyunlar duyduğuma göre aynı hikayenin modifiye edilmiş halleri. 3'ün karakterleri hikayesi çok hoşuma gidiyor ve hiç oynamadım/izlemedim. eğer değer diyorsanız alacağım.
Forza Horizon 4,
RDR 2,
GTA 5'te almayı düşünüyorum ama Far Cry 3'ün süresi doluyor diğerleri için daha süre var.
1 aylık Game Pass'im var kullanmadım daha. GTA 5'in de fiyatı vs belli. Bu oyunlar almaya değer mi?

Abartısız olarak söylüyorum serinin en güzel oyunu 3.den sonra pek bir şey katmadılar oyuna kesinlikle değer.

Far Cry 4 bence en kötüsü, direk Far Cry 3 kopyası gibi. Far Cry 6 bayağı iyi onun haricinde tırt.

Kanka 4 5 ve Primal zaten 3 kopyası en iyi oyun ilk üçleme onun dışı çöp bir tek 6 iyi gibi kendim oynamadığım için tam yorumlayamıyorum ama üstüne bir şeyler katmışlar oyunun.

Kanka 4 5 ve Primal zaten 3 kopyası en iyi oyun ilk üçleme onun dışı çöp bir tek 6 iyi gibi kendim oynamadığım için tam yorumlayamıyorum ama üstüne bir şeyler katmışlar oyunun.

Kanka 6 da kendimizi görebiliyoruz, sesimiz falan da belli. Grafikler de harika olmuş güzel oyun ben oynadım ama dediğin gibi diğerleri kopya. Far Cry New Dawn farklı biliyor musun New Dawn'ı?

Kanka 6 da kendimizi görebiliyoruz, sesimiz falan da belli. Grafikler de harika olmuş güzel oyun ben oynadım ama dediğin gibi diğerleri kopya. Far Cry New Dawn farklı biliyor musun New Dawn'ı?

Biliyorum ama o çıkış yaptığı zaman seriden soğumuştum ve hiç bakmadım bile oyuna.

Yeni konular

Geri
Yukarı