Far Cry 3 Deluxe Edition kurulumu

İşletim sistemi
Windows 10

KevinLevrone

Hectopat
Daha fazla  
Far Cry 3 Deluxe Edition nasıl kurulur? Oyun Ubisoft connecten indir dedim indi ama böyle RAR şeklinde nereye atmam lazım?

Dosya Ekleri

• IMG-20210204-WA0002.jpeg
    IMG-20210204-WA0002.jpeg
    97,1 KB · Görüntüleme: 111
  • IMG_20210204_010400.jpg
    IMG_20210204_010400.jpg
    296,3 KB · Görüntüleme: 98
Son düzenleyen: Moderatör:
O nasıl oluyor dostum? İndirdikten sonra masaüstüne simgesi geliyor oynuyorsun işte, ya da platformdan play'e tıklıyorsun. Dosyalarla ne işin var anlamadım 😃

O nasıl oluyor dostum? İndirdikten sonra masaüstüne simgesi geliyor oynuyorsun işte, ya da platformdan play'e tıklıyorsun. Dosyalarla ne işin var anlamadım 😃
Far cry 3 zaten masaüstünde var. Deluxe içeriği indir seçeneği var indirdim ama sadece rar olarak gözüküyor oyundada göremedim deluxe edition ı nasıl kurulumunu yapıcam?

Hocam şimdi sizde Far Cry 3 orijinal var ama Deluxe edition'ı mı korsan indirdiniz? Her türlü korsan varsa yardım edemeyiz kusura bakmayın. AdBlock kullanıp "korsana hayır!" diye duyar kasanlardan değilimdir. Ama yardım edemem, ban yerim.

Hocam şimdi sizde Far Cry 3 orijinal var ama Deluxe edition'ı mı korsan indirdiniz? Her türlü korsan varsa yardım edemeyiz kusura bakmayın. AdBlock kullanıp "korsana hayır!" diye duyar kasanlardan değilimdir. Ama yardım edemem, ban yerim.
Korsan değil hocam ubisoft connect ikisi de. Benim bütün uygulamalarım orijinal ve korsana karşıyım. Hocam şimdi far cry 3 yüklü. Far cry 5 gold edition aldığım için far cry 3 deluxe edition vermişler. Ben de o deluxe edition ı indire tıkladığım zaman iniyor ama otomatik bir kurulum yapmıyor. Oyuna girdiğimde de bulamadım o eklentileri. Klasörü açıo bakayım dedim bu şekilde rar var ben bunun kurulumunu nasıl yapıcam?

Ben de indirdiğin şey oyun değil diyorum. Oyunu oynuyorsan Deluxe Edition sürümü kullanıyorsundur zaten. İndirdiğin şeylerin anlamanı bilsen sorunun çözülecek.
Onun dlc olduğunu biliyorum. Oyun far cry 3, deluxe edition değil deluxe edition ubisoft kütüphanemde başka yerde onu indir dediğim zaman iniyor fakat rar şeklinde kalıyor ben nereye atacağımı soruyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı