Far Cry 3 multiplayer

kumpas59

Kilopat
Yer
Eskişehir
Arkadaşlar Far Cry 3 satın almıştım bir kaç ay önce.Kasaya yükledim multiplayer e girdim,fps üşük olduğu için sildim.
Yaklaşık 1 ay sonra notebook satın aldım.Fakat multiplayere giriyorum "hızlı maç" a giriyorum,waiting 5 players yazıyor.Yaklaşık 40 dakika bekledim hiç kimse gelmedi.Her oyun modunda böyle.
Ne yapmamı önerirsiniz?

Başlarda bende de olurdu. TDM girin, sürekli seri bir şekilde gir çık yapın. 2 bilemedim 3 dakika bekleyin yeter. Gelirse sunucu gelir. İlk maça girdikten sonra, kolaylaşıyor. Her girdiğinizde sunucu bulmaya başlıyorsunuz.

Fakat bu oyunun olayı bu değil. Bu oyunun sorunu sürekli olarak host düşmesi. Çok severek oynadığım Multiplayer modunu bu yüzden bıraktım bu oyunda. Her sunucuda 2 dakika sonra oyun içerisinde host düşüyor. Anlamadım gitti. Umarım sende olmaz.

Ha bir de, her modun yanında kaç kişi veya kaç sunucu olduğu yazar. İlk sunucuna girene kadar en çok hanginde insan varsa orada sunucu bulmayı dene.

Başlarda bende de olurdu. TDM girin, sürekli seri bir şekilde gir çık yapın. 2 bilemedim 3 dakika bekleyin yeter. Gelirse sunucu gelir. İlk maça girdikten sonra, kolaylaşıyor. Her girdiğinizde sunucu bulmaya başlıyorsunuz.

Fakat bu oyunun olayı bu değil. Bu oyunun sorunu sürekli olarak host düşmesi. Çok severek oynadığım Multiplayer modunu bu yüzden bıraktım bu oyunda. Her sunucuda 2 dakika sonra oyun içerisinde host düşüyor. Anlamadım gitti. Umarım sende olmaz.

Ha bir de, her modun yanında kaç kişi veya kaç sunucu olduğu yazar. İlk sunucuna girene kadar en çok hanginde insan varsa orada sunucu bulmayı dene.
Merak ettiğim D&R'da FC3 20 tl. Çok oyuncu varmıdır hala Multiplayer'de.

Dediğim gibi uzun zamandır girmedim çünkü ne yaparsam yapayım Host değişimleri bitmedi.. Steam'de de 15 Türk Lirasına filan düşmüştü o zaman almıştım. Hatta üst üste indirimler yaptılar, ellerinde key kaldı galiba diye düşündüm :D

Multiplayerini oynadım fakat hiç beğenmedim. Çok fazla bir özen gösterilmemiş gibi duruyor. Bana FPS havası yaşatmadı.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı