Far Cry 3 ve Splinter Cell Blacklist Coop Bağlantı Hatası...

xblast16

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
PC 💻
Merhaba arkadaşlar,

Bu iki oyunu 11 TL ye dün Steam'de indirimli olarak satın aldım. Arkadaşım da aldı. Coop yapacağız diye sevindik ama ne yaptıysak olmadı. Error veriyor her iki oyunda... PC lerimizde sorun yok. Dying Light, Pes 2015, The Crew, Saint Row 4 ve bir çok oyunu coop veya multi olarak oynamaktayız. Fakat dün aldığımız bu iki oyun neden hata verir ve çözümü nedir bilen varsa yardım rica ediyorum... Teşekkür ederim.

Bilgisayarınızda "Hamachi" yüklü mü? Yüklü ise görev yöneticisinden Hamachi ile ilgili her şeyi kapatın. Ayrıca Hizmetlerden devre dışı bırakın.

Bilgisayarınızda "Hamachi" yüklü mü? Yüklü ise görev yöneticisinden Hamachi ile ilgili her şeyi kapatın. Ayrıca Hizmetlerden devre dışı bırakın.
Hayır yüklü değil. Ayrıca, yazdığım oyunlar hep orjinal. Nedense bahsettiğim iki oyunda multiplayer veya coop bir türlü olmadı. Parası az ona üzülmüyoruz ama coop veya multiplayer yapamayacaksak bu iki oyunu orjinal almanın mantığı yok...

Ben de aynı sorun ile karşılaşmıştım, Hamachiyi devre dışı bırakınca sorunum çözülmüştü. Herhangi bir LAN bağlantı sağlayan program yüklü mü bilgisayarınızda? Yüklü ise devre dışı bırakın veya silin.

Ben de aynı sorun ile karşılaşmıştım, Hamachiyi devre dışı bırakınca sorunum çözülmüştü. Herhangi bir LAN bağlantı sağlayan program yüklü mü bilgisayarınızda? Yüklü ise devre dışı bırakın veya silin.
Bu iki oyunu da Türkçe yama yaptık. Ondan olma ihtimali var mı diyorum aslında? Ama Saint Row 4 de Türkçe yama yaptık ve sonuçta sorun yaşamadık. Türkçe yama sorun yaratmaz diye düşünüyorum ve LAN bağlantı isteyen uygulama yok. Bir de şu geldi aklıma; fiyat ucuz diye bir çok kişi satın aldı ve oyun server ları doldu filan?

Hayır server ile alakası yok. Oyunun Türkçe yamalarını kaldırıp oynamayı deneyin.

Hayır server ile alakası yok. Oyunun Türkçe yamalarını kaldırıp oynamayı deneyin.
Saint Row 4 de alıp Türkçe yaptık. Sorunsuz oynuyoruz. Ama bu gün eve gideyim deneyeyim. Yine ikisi de hata verirse, Türkçe yamaları kaldıracağım. Sorun yama değil diye de düşünüyorum. Sonucu yazarım buraya.

Türkçe yama kaldırdım olmadı. Oyunu sildim tekrar kurdum yine olmadı. Zaten alakası yoktu biliyordum. Sonra da aklıma ağ bağlantılarına girmek geldi. Bir de baktım ki, Hamachi vs. yüklü olmadığı halde, bilmediğim bir ağ bağlantısı aktif gözüküyordu. Hemen onu kapattım ve oyuna tekrar girdim oldu. Sorun bendeymiş. Ne arkadaşım ne de oyunda sorun yokmuş. Konu kilitlenebilir.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı