Far Cry 4 Sistem Gereksinimleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ubisoft’un büyük beklentiler içerisinde bu yıl piyasaya süreceği Far Cry 4′ün minimum ve önerilen sistem gereksinimleri belli oldu.

Özellikle Gamescom etkinliğinde yayınlanan görseller ve videolar ile heyecanımızı ikiye katlayan yapım 20 Kasım’da oyuncularla buluşacak. PC, PS 4, PS 3, Xbox One ve Xbox 360 platformları için geliştirilen yapımın sistem gereksinimlerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Minimum Sistem Gereksinimleri
  • Windows XP – 32 Bit
  • Intel Core 2 Duo E6700 @ 2.6 GHz / AMD Athlon 64 X2 6000 @ 3.0 GHz
  • 2 GB (Windows XP) / 4 GB (Vista, 7, 8)
  • 17 GB
  • 512 MB Shader Model 3.0 veya üstü
  • DX 9
Önerilen Sistem Gereksinimleri
  • Windows 7 – 64 Bit
  • Intel Core i-5 4670K @ 3.4 GHz / FX 8150
  • 8 GB
  • 17 GB
  • 1 GB Nvidia GeForce GTX 760 / Radeon R9 280 veya üstü
  • DX 11

Kaynak: Far Cry 4′ün sistem gereksinimleri belli oldu | HWA

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne alaka can you run it Ubisoft ile anlaşmalı bir site mi arkadaşım saçma saçma şeyler yazma lütfen.
Can you run it her oyun hakkında sistem gereksinimlerini veren bir site. Öyle bir şey olsaydı ilk can you run it de olurdu. Steam de hiç bir sistem gereksinimleri hakkında bilgi yok. Doldurma balon bilgiler ile gelip milletin kafasını karıştırmayınız.

Arkadaşlar. XP için 2 GB demiş. Düşünün bu oyun XP'de açılır mı ? Fake bu sistem gereksinimi.

Can you run it her oyun hakkında sistem gereksinimlerini veren bir site. Öyle bir şey olsaydı ilk can you run it de olurdu. Steam de hiç bir sistem gereksinimleri hakkında bilgi yok. Doldurma balon bilgiler ile gelip milletin kafasını karıştırmayınız.
Sen bana taktın heralde dostum ? @FireStorm gibi bir bilgi versen sana ağzımı bile açmazdım haklısın derdim. Doğru olmayabilir fakat sen doğru olmadığını bana kanıtlayacak bir şey söylemedin değil mi ? Ben de HWA'nın yalancısıyım arkadaşım.

Msı Twin Fronz var gtx 760 oynatırmı ??? Ultra yada high de ?????

Sen bana taktın heralde dostum ? @FireStorm gibi bir bilgi versen sana ağzımı bile açmazdım haklısın derdim. Doğru olmayabilir fakat sen doğru olmadığını bana kanıtlayacak bir şey söylemedin değil mi ? Ben de HWA'nın yalancısıyım arkadaşım.
Sana bir takıntım yok. Ubisoft zaten açıklamadı sitesinde olurdu açıklasaydı.Benim uyardığım nokta sahte dedikçe inat ediyorsun. Directx 9 diyor en düşük ayarda bir önce ki oyun zaten en düşük directx 9 destekliyordu. Artık Desteklemez. Windows xp diyor. Windows xp devri bitti. Daha fazla uzatmanın manası yok. Sahte bu sistem.

Aaa, kaldırıyor :D Far Cry 3'ü canavar gibi oynuyordum eğer söylendiği gibi böyle olursa alır oynarım :)

Ben ne Ubisoft'un sitesinde ne de Far Cry 4'un sitesinde bu konuya dair bir şey gördüm. Muhtemelen tık almak için hazırlanmış bir şey. HWA gaming böyle bir yazı yayınlamış fakat kaynağı yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı