Çözüldü Far Cry 4 Türkçe Yama Önerisi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Lyrinx

Hectopat
Makaleler
4
Önceden Rockerdem sitesinden indirirdim Türkçe yamaları, ancak site çalınmış sanırım. Siteye girdiğim zaman saçma sapan Adidas çakması reklamlar çıkıyor, ek olarak Donanımhaber'de bir Türkçe yama var ancak indirmek için Technogame sitesine gidemiyorum. Başka bir siteden güvenli bir Türkçe yama önerebilir misiniz? Oyunu Steam'den aldım.

Bu siteyi öneririm, ben kullanmadım ama YouTube'da gördüm Far Cry 4 Türkçe Yama | Turkce-yama.com
Türkçe yama sitesini öneririm çoğu oyunu oradan indiriyorum bazı yamalar harici gayet iyiler.

Virüs total linklerini bile kendileri atıyorlar.
Sahte Türkçe yama yapıp insanların bilgisayarlarına virüs sokan bir site vardı, attığınız site isminden dolayı o site ile çağrışım yaptı. İkisinin birbirleriyle bağlantısı yok değil mi?

Son düzenleme:
Sahte Türkçe yama yapıp insanların bilgisayarlarına virüs sokan bir site vardı, attığınız site isminden dolayı o site ile çağrışım yaptı. İkisinin birbirleriyle bağlantısı yok değil mi?
Hayır bağlantısı yok karıştırmış olmalısınız. Türkçe yama kurmadan önce virüs totalde taratmanız iyi olur.

Hocam bu arada korktum size yanlış site önerdim diye Türkçe yamacı sitesi trojan virüsü yayıyor benim söylediğim site buydu inşallah yanlış yerden indirmemişsinizdir.

O yerden indirdim, yalnız oyunun yarısı çevrilmemiş. Az buçuk olan İngilizcem ile de oraları kendim anlamaya çalışıyorum, sanırsam Rockerdem sitesinin tam bitirilmemiş Türkçe yamasını yayınlamışlar.

Son düzenleme:
Hayır tam çevrilmişti fakat oyuna güncelleme gelince çevirinin yarısı ingilizce oldu. bunu düzeltmediler öyle kaldı şuanda ama başkası düzellti şuanda güncel vede çalışan tek far cry 4 türkçe yaması bu. FarCry4TR.rar

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı