Far Cry 4 ve The Evil Within Çalışmayı Durdurdu Hatası

espri_yok

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba beyler ve Recep Baltaş

Son 1 aydır başıma gelen bir sorunum var. İlk olarak The Evil Within'de karşılaştım oyunu her zamanki gibi yüklediğimde iso programı ile %08- 25 civarlarında yürütmeyi-çalışmayı durdurdu hatası alıyordum. Ne yaptıysam olmadı, ekran kartı güncelledim, Framework sildim, yükledim, DirectX yükledim ve güncelledim...

Sonra oyunun reloaded - repack blackbox 3 sürümü de indirdim sorun hep aynı ve oyundan mecburen vazgeçtim. Şimdi Far Cry 4 ali123 sürümünü Repack indirdim. Yine yükleme sırasında hata verdi yeniden dene durdur yok say seçenekleri çıktı. Yok say dediğimde ilerledi yükleme sonlarda yine çıktı bir kez daha yok say dedim yükleme tamamlandı.

Ama kontrol ettim C'den 30 GB'lık oyun 12 gb civarı yer kaplıyor. Oyunun kurulu olduğu yere girdim 1. far cry 4.exe dosyası yok bazı dosyaların içi boş yani tam yüklenmemiş crack attım exe dosyasına tıkladım oyun normal açıldı ve yazılar, menü ve müzik her şey tamdı. New Game dedim yazılar müzik normal ama öylece kalıyor sürekli yazılar ve müzik var ama oyuna girmiyor. Yükleme tam olmadığından sanırım. Ben neden bu iki oyunda bu hataları aldım 5-10 senedir her çıkan oyunu normal sorunsuz yükleyen ben nerede bir yanlışlık var? Aynı oyun başka arkadaş yükledi çalıştı üstelik.

• AMD Phenom x945
  • 8gb ram
  • win7 64 bit
  • hdd boş alan yeterli
  • amd asus 29 290
Sistemim bu şekilde.

2. sorunum da ekran kartımı sitesinden son sürüme güncelleyince hafif bir kasma oluyor mesela en basit oyun söyleyeyim pes 13-15 oynanış ağırlaşıyor güncellemeyi geri döndürünce tekrar normal oyunlar.

Cevaplar için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
İkinci sorununuz için sürücüyü kaldırıp baştan kurun ya da bir alt WHQL sürüme geri dönün. Birinci sorununuz ise size oyunları artık orijinal almanız gerektiğini söyler nitelikte. Orijinal alamıyorsanız temiz Windows 8.1 64 Bit kurun ve Proper RELOADED indirin Far Cry 4 için. Sonra v1.5 güncellemesi ile oyunu güncelleyin. İndirimlerde de oyunu satın alın mutlaka beğenirseniz.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı