Far Cry 5 0xc000000e hatası

inlvrama

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar. Far Cry 5 oynadığım sırada oyun dondu ve beni oyundan attı. Sonrasında açmaya çalıştığımda *Uygulama düzgün olarak başlatılamadı 0xc000000e* yazan bir error aldım. Hocam oyunda çok ilerlemiştim vallahi. O kadar saatim boşa gitsin istemiyorum bir çözüm fikri olan varsa yazarsa çok mulu olurum. Saygılar.

Dosyaları doğrulayın 😊

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar. Far Cry 5 oynadığım sırada oyun dondu ve beni oyundan attı. Sonrasında açmaya çalıştığımda *Uygulama düzgün olarak başlatılamadı 0xc000000e* yazan bir error aldım. Hocam oyunda çok ilerlemiştim vallahi. O kadar saatim boşa gitsin istemiyorum bir çözüm fikri olan varsa yazarsa çok mulu olurum. Saygılar.
Ben de yaşadım oyunu silip tekrar kurdum düzeldi. Oyunu kaldırınca save dosyası gitmez ama yedekle yine de.
Dosyaları doğrulayın 😊
Orijinal GTA V' de 7b hatası alıyordum, ne yani her hata alan korsan mı kullanıyor? Baba parasıyla ne bu havalar?
Dosyaları doğrulayın 😊
Nasıl da silmiş hemen yorumu kekw.

Son düzenleme:
Artı -2 Eksi
Orijinal GTA V'de 7B hatası alıyordum, ne yani her hata alan korsan mı kullanıyor? Baba parasıyla ne bu havalar?

Korsan ise yardımcı olamayacağımızı söylüyorum. Oyunun korsan olduğu ile alakalı bir şey yazmadım. Forum kurallarını okumaktan aciz değilsen girip bakabilirsin.

Nasıl da silmiş hemen yorumu kekw.

Yorumu ben silmedim. Gördüğüm kadarıyla okumaktan acizmişsin. Moderatör tarafından düzenlendiğini göremiyorsun.

Ayrıca oyun sırasında oyundan atması, ve tekrar girmek istediğinde hata vermesinin sebebi %95 ihtimalle oyun sırasında antivirüs uygulamasının crack, veya herhangi bir DLL dosyasını virüs olarak algılayıp silmesinden kaynaklanıyor. Orijinal oyunda bu da olmaz.

Ayrıca oyun sırasında oyundan atması, ve tekrar girmek istediğinde hata vermesinin sebebi %95 ihtimalle oyun sırasında antivirüs uygulamasının crack, veya herhangi bir DLL dosyasını virüs olarak algılayıp silmesinden kaynaklanıyor. Orijinal oyunda bu da olmaz.
Alakası yok hocam. Evet korsan oynadığım oyunlarda var fakat orjinal oyunlardada aynı hatanın benzerlerini almıştım. Ve bilgisayarımda herhangi bir antivirüs programı yok. Windows Defender de kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı