Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

Shiroko

Hectopat
Yer
Düzce
Daha fazla  
Meslek
Mobile Developer
RAM
16
Ekran kartı
Rtx 2060
Anakart
b450m s2h
İşlemci
AMD R7 2700x
Oyunu ilk aldım zamanlar normal açılıyordu o zaman Windows 10 kullanıyordum,
Yakın zamanda Windows 11'e temiz format attım oyunların diski ayrıydı Steam direk tanımladı oyunları zaten ama,
Sadece Far Cry 5'te geçerli bu sorun oyuna play a bastımda ilk logo vs geliyor Uplay açılıp kapanıyor ama oyun açılmıyor,
Dosya doğrulaması vs yaptım çözemedim bunu. Yardım.
Not: Tek açılmayan oyun Far Cry 5

Çözüm
Klavye dilim zaten İngilizce sorunu çözdüm yanıtın için teşekkürler.
Oyunun exesinin özelliklerinde uyumlu çalışma kısmını Windows 8'e çektim düzeldi.
Klavye dilinizi İngilizce yapıp tekrar dener misiniz? Ben Far Cry 5 ve 6'da bu problemi böyle çözdüm ne alakaysa. Sonra klavye dili değiştirmeden girmeye başladım kendiliğinden düzeldi.
Klavye dilinizi İngilizce yapıp tekrar dener misiniz? Ben Far Cry 5 ve 6'da bu problemi böyle çözdüm ne alakaysa. Sonra klavye dili değiştirmeden girmeye başladım kendiliğinden düzeldi.

Klavye dilim zaten İngilizce sorunu çözdüm yanıtın için teşekkürler.
Oyunun exesinin özelliklerinde uyumlu çalışma kısmını Windows 8'e çektim düzeldi.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı