Far Cry 5 alınır mı?

Jezo

Decipat
Daha fazla  
Epic Games'te 310 liradan 61 liraya düşmüş. şimdiye kadar 2, 3, 4 oyunlarını oynadım. Seriye devam etmek için bu oyunu almak istiyorum. Sizce alınır mı? Çünkü oyunu bitirdikten sonra bir anlamı kalmayacak bunu da ekleyeyim buraya.

Son düzenleyen: Moderatör:
Epic Games'te 310 liradan 61 liraya düşmüş. Şimdiye kadar 2, 3, 4 oyunlarını oynadım. Seriye devam etmek için bu oyunu almak istiyorum. Sizce alınır mı? Çünkü oyunu bitirdikten sonra bir anlamı kalmayacak bunu da ekleyeyim buraya.

Aynı oyun dumduz ayni ama cok sevdiysen alabilirsin.

Epic Games'te 310 liradan 61 liraya düşmüş. şimdiye kadar 2, 3, 4 oyunlarını oynadım. Seriye devam etmek için bu oyunu almak istiyorum. Sizce alınır mı? Çünkü oyunu bitirdikten sonra bir anlamı kalmayacak bunu da ekleyeyim buraya.
Bence seni bayacaktır hocam 3-4 den hiç bir farkı yok düz Far Cry işte. Seviyorsan ve aynı şeyleri yapmaktan sıkılmam diyorsan alabilirsin. Aklında güzel kalmasını istiyorsan alma bence.

Seride tek beğenmediğim, bitirmeden sildiğim oyundur benim. Hikaye görevleri falan sıkıcı. Bir de karakter dilsiz gibi tek kelime konuşmayınca tadı tuzu kalmıyor hikayenin. Vuruş hissi, grafikler, açık dünya olarak yine bildiğimiz Far Cry ama hikaye için alıyorsan Far Cry 6 öneririm. Ben şu an oynuyorum fena sarıyor.

Bence seni bayacaktır hocam 3-4 den hiç bir farkı yok düz Far Cry işte. Seviyorsan ve aynı şeyleri yapmaktan sıkılmam diyorsan alabilirsin. Aklında güzel kalmasını istiyorsan alma bence.
3-4 gibi olsa yine oynanırdı ama 3-4 gibi değil çok farklı bir oyun ve benim seride en sevmediğim FC 5 oldu.

Seride tek beğenmediğim, bitirmeden sildiğim oyundur benim. Hikaye görevleri falan sıkıcı. Bir de karakter dilsiz gibi tek kelime konuşmayınca tadı tuzu kalmıyor hikayenin. Vuruş hissi, grafikler, açık dünya olarak yine bildiğimiz Far Cry ama hikaye için alıyorsan Far Cry 6 öneririm. Ben şu an oynuyorum fena sarıyor.

3-4 gibi olsa yine oynanırdı ama 3-4 gibi değil çok farklı bir oyun ve benim seride en sevmediğim fc 5 oldu.

Kararsızım hocam 6 pek beğenmedim ben teması hoşuma gitmedi.

Sen bilirsin. Benim fc 3'ten sonra en beğendiğim oldu fc 6. nasıl olduysa Ubisoft bu kez optimizasyonu da çok iyi yapmış. RX 570 le 70'ten aşağı düşmüyor FPS, ayarlar medium.

Benim RX 6400'üm var 3 ile 4'ü çok beğendim herkes 3'ü daha çok beğenirken ben 4'ü daha çok sevdim arena gibi eklentileri çok beğendim.

Yeni konular

Geri
Yukarı