Far Cry 5 Gold Edition alınır mı?

Hera23

Femtopat
Daha fazla  
Far Cry 5 Gold Edition Steam'de 60,75 TL'ye inmiş. Bu oyunu almaya değer mi? Yoksa 20 Kasım'dan önce başka oyunların indirimini mi beklemeliyim? Tavsiye edebileceğiniz başka oyunlar var mı?

Değer. Gold Edition sürümünde Far Cry 5'in tüm DLC'leri var. Aynı zamanda Far Cry 3'te yanında hediye olarak geliyor. Fiyatı uygun.

Onun dışında
-Mafia indirimleri
-Arkane indirimleri
-Watch Dogs indirimleri
-Red Dead Online indirimi
bunlara da bakabilirsiniz.
Far Cry 5'i alacağım ancak Watch Dogs 2'yi Epic vermişti bende oyun var bu nedenle Legion mu yoksa ilk oyununu mu almam doğru olur?

Far Cry 5'i alacağım ancak Watch Dogs 2'yi Epic vermişti bende oyun var bu nedenle Legion mu yoksa ilk oyununu mu almam doğru olur?
Watch Dogs Legion'da da Far Cry 5'teki durum var. Eğer 89,90₺'ye satılan Gold Edition'ı alırsanız hem Legion'ın tüm DLC'leri hem de Watch Dogs 1'i edinebilirsiniz. Ben bu versiyonu almanızı öneriririm ancak bütçem yetmez derseniz ikisinden birini alabilirsiniz. Yine de Watch Dogs Legion'ın pek iyi bir oyun olduğunu söyleyemem.
1700057085967.png

Watch Dogs Legion'da da Far Cry 5'teki durum var. Eğer 89,90₺'ye satılan Gold Edition'ı alırsanız hem Legion'ın tüm DLC'leri hem de Watch Dogs 1'i edinebilirsiniz. Ben bu versiyonu almanızı öneriririm ancak bütçem yetmez derseniz ikisinden birini alabilirsiniz. Yine de Watch Dogs Legion'ın pek iyi bir oyun olduğunu söyleyemem.Eki Görüntüle 2016173
Teşekkür ederim.

Far Cry 5 Gold Edition için değer çünkü yanında serinin üçüncü oyununu da veriyor ve serinin üçüncü oyununun sadece 68 TL gibi fiyatı vardı diye hatırlıyorum. 60 TL'ye serinin iki oyununu da deneme fırsatı elde etmiş oluyorsunuz ve üçüncü oyunundan sonraki oyunlarından, pek bir beklentinizin olmamasını tavsiye ederim çünkü Ubisoft, tekrar olayının cılkını çıkarttığı için bayıyor bayağı.

Değer. Gold Edition sürümünde Far Cry 5'in tüm DLC'leri var. Aynı zamanda Far Cry 3'te yanında hediye olarak geliyor. Fiyatı uygun.

Onun dışında.
-Mafia indirimleri.
-Arkane indirimleri.
-Watch Dogs indirimleri.
-Red Dead Online indirimi.
Bunlara da bakabilirsiniz.

Prey ve dishonered 2 aldım hocam ikisi birlikte 41TL çok ucuza geldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı