Far Cry 5 Gold Edition Epic Games'te 31.80₺

Makaleler
25
Epic Games üzerinden Far Cry 5 Gold Edition sürümü Epic kuponu ile birlikte 31.80₺'ye denk geliyor. Hepsi bu kadar değil tabii ki, pakete dahil olan Far Cry 3 oyununu da yanında beraber alıyorsunuz. İndirim 23'üne kadar sürüyor, paketin kuponsuz hali 91.80₺. Kuponunu kullanmamış olanlar kesinlikle kaçırmasın derim.

Ekran Alıntısı.PNG

İlgili sayfa: Far Cry 5 - Gold Sürüm

Son düzenleme:
Epic Games üzerinden Far Cry 5 Gold Edition sürümü Epic kuponu ile birlikte 31.80₺'ye denk geliyor. Hepsi bu kadar değil tabii ki, pakete dahil olan Far Cry 3 oyununu da yanında beraber alıyorsunuz. İndirim 23'üne kadar sürüyor, paketin kuponsuz hali 91.80₺. Kuponunu kullanmamış olanlar kesinlikle kaçırmasın derim.

Eki Görüntüle 608805

Para yok ki alayım. Adamlar bir sürü kupon gönderiyor daha 1 oyunu bile parayla almadım Epic Games'ten. Bunlar da ücretsiz aldığım oyunlar:

Dosya Ekleri

• 1.PNG
    1.PNG
    269,8 KB · Görüntüleme: 298
  • 2.PNG
    2.PNG
    291,5 KB · Görüntüleme: 283
  • 3.PNG
    3.PNG
    236,8 KB · Görüntüleme: 248
  • 4.PNG
    4.PNG
    269,6 KB · Görüntüleme: 235
  • 5.PNG
    5.PNG
    134,7 KB · Görüntüleme: 198
Ben de alsam mı diye düşünüyorum şu an. Pek ilgimi çeken bir oyun değil ancak fiyat da çok güzel.
İlgini çekmese bile hikayesi, oynanışı ve Online kısmı gayet eğlenceli ve yanına efsaneler efsanesi Far Cry 3'de var.😎
31₺'ye alıyorsun daha ne olsun. :)

İlgini çekmese bile hikayesi, oynanışı ve Online kısmı gayet eğlenceli ve yanına efsaneler efsanesi Far Cry 3'de var.😎
31₺'ye alıyorsun daha ne olsun. :)

Online'da CO-OP olarak hikayeyi bitirebiliyor muyuz? Eğer öyle bir durum varsa 4. oyunu da alıp seriyi bitirebilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Online'da CO-OP olarak hikayeyi bitirebiliyor muyuz? Eğer öyle bir durum varsa 4. oyunu da alıp seriyi bitirebilirim.

Evet onu unuttum, arkadaşınla beraber hikaye kısmını bitirebiliyorsun galiba, alırsan beraber oynarız. 😎

Son düzenleme:

Geri
Yukarı