Far Cry 5 Gold Edition + Far Cry New Dawn Deluxe Edition alınır mı?

H
Oyun kısa sürüyor çünkü hocam. Far Cry 5'in DLC'si gibi. Olurda Far Cry 5'i severseniz alın yoksa boşuna para vermeyin.
Hocam şu an aşırı fazla Far Cry 5 oynayasım var sanırsam New Dawn'da alacağım
Evlenmicen oyun oynucan kalan paraya Steam'den başka oyun alırsın. Devir ekonomi devri.
Haklısınız hocam.
Ben ikisini de öneririm. New Dawn ana hikaye 11 saatlik oynanış süresi gösteriyor diğer Far Cry oyunlarına kıyasla az olabilir ama bence keyif alırsın. Oynarken müzikleriyle inanılmaz gaza gelmiştim. Far Cry 3 grafikleri için mod yüklemiştim ben biraz canlandırmıştı grafikleri bir bak belki seversin.
Alırım gibi hocam ya.

Sen bence benim dediğimi yap daha karlı çıkarsın.
Hocam şu an bakiye hesaplaması yaptım kuruş eksiğim ile söylediğim paketi alamıyorum. Diğer arkadaşların dediğigibi tek Far Cry 5 alırım büyük ihtimal
Bana sorarsan direk Gold Edition al yeterli hatta Gold Edition bile fazla. İlk defa oynuyorsan Far Cry 3 ile başlamanı şiddetle tavsiye ederim iyi eğlenceler.
Hocam Gold Edition farkı nedir? Sizce gerekli mi?

Son düzenleme:
İçerisinde ek paketler DLC'ler falan varmış Far Cry 3'de galiba dahil ediliyormuş. Forumlarda yazılanlar bu şekilde. Ama içeriğini şahsen ben de bilmiyorum ben sadece f.c 5 almıştım o zaman aşırı uyguna 20 TL gibi bir fiyata almıştım sanırsam.

Hocam sizce Far Cry New Dawn Deluxe Edition alınır mı?
İçerisinde ek paketler DLC'ler falan varmış Far Cry 3'de galiba dahil ediliyormuş. Forumlarda yazılanlar bu şekilde. Ama içeriğini şahsen ben de bilmiyorum ben sadece f.c 5 almıştım o zaman aşırı uyguna 20 TL gibi bir fiyata almıştım sanırsam.
Hocam DLC'ler beğenilmemiş, Standard Edition almayı düşünüyorum. Bi de Far Cry New Dawn DLC'leri gerekli mi?
Hocam sizin dediğinizi yapmam imkansız. 32 TL'm Steam cüzdanımda, 75 TL'm kartımda:/

Son düzenleme:
Hocam aslında Gold Edition yerine Far Cry 5 Far Cry New Dawn Far Cry 3 ve 4'ün hepsinin standartını almak daha mantıklı bence.

Far Cry 3'ten başlamanı tavsiye ederim. En iyi oyundur kendisi. Ben şahsen Far Cry 5 DLC'lerini beğenmedim. Far Cry 5 + New dawn paketini almıştım.

Geri
Yukarı