Çözüldü Far Cry 5 Gold Edition, Standart Sürüm Gözüküyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

KevinLevrone

Hectopat
Daha fazla  
Epic Games'den yaklaşık 1 ay önce FC5 Gold editon almıştım. Standart sürüm 77 lira falandı ben de kuponu devreye sokmak için 91 TL'lik Gold Edition aldım. Aldığım zaman mağaza sayfasına gidince Gold Edition zaten var yazıyordu standarda mevcut değil yazıyordu ama şimdi standarta zaten var yazıyor Gold Edition mevcut değil yazıyor şimdi onunla gelen DLC'ler falan gitti mi?
SSD'de yer olmadığı için ve başka oyun oynadığım için indirip bakmadım.

Çözüm
O dönemde ben de almıştım ve aynı şekilde mağazada standart sürüm varmış gibi gözüküyor. Ubisoft Connect üzerinden bakınca DLC'lerin orada olduğu gözüküyor. Bir sorun yok yani, görsel bir hata muhtemelen.
O dönemde ben de almıştım ve aynı şekilde mağazada standart sürüm varmış gibi gözüküyor. Ubisoft Connect üzerinden bakınca DLC'lerin orada olduğu gözüküyor. Bir sorun yok yani, görsel bir hata muhtemelen.

Dosya Ekleri

• 5.png
    5.png
    36,7 KB · Görüntüleme: 49
Çözüm
Yanında far cry 3 vermişler yükle dediğimde yükleniyor fakat satın al yazıyor mağazada.Oyunu indirip oynasam herhangi bir para sorunu olur mu?

Geri
Yukarı