Far Cry 5 Silah Kullanımı

Makaleler
15
Daha fazla  
Arkadaşlar oyuna başlayalı yaklaşık 2-2.5 saat oluyor ama silah kullanımına bir türlü ısınamadım. Sanki hiç hedef almıyor, rastgele sağa sola sıkıyorum gibi geliyor. Diğer sorun ise hiç silah kullanma hissiyatı yok, sinek ısırığı gibi tık tık sıkıyorum. Mermiler su gibi akıyor. Far Cry 3'ü 3 hafta önce bitirdim. Buna başladıktan sonra aşırı garip geldi. Acaba hikayede ilerledikçe silah mekanikleri iyice oturuyor mu?
Yoksa oyun boyunca böyle mi?

Oyunun ana odağı silah kullanımı olunca bu olay çok sinirimi bozdu. :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Vuruş hissiyatı evet biraz zayıf Far Cry 5'te. Kontrol etmeye çalıştığınızda PUBG'deki gibi malesef kolay olmuyor. Her seferinde farklı bir şekilde gittiği için belli bir düzenide yok malesef bunda çok zorlanmıştım. Far Cry New Dawn'da vuruş hissiyatı konusunda daha iyiye gittiği hakkında bir kaç yorum okumuştum. Fakat vuruş hissini iyileştirebilirsiniz karakteriniz belli skill pointler kazanıyor. Bunları düzgün bir şekilde kullanın. Bazı skiller var silahın tepmesini vs azaltıyor. Bunlara harcayın ilk etapta daha kolaylaşacaktır.

Far Cry 5'i aldım oyun sürem 5 saat değildir muhtemelen. Her şeyin grafik olmadığını anlatıyor bize oyun. His yok bir kere oyunda. Söylemlerinizde çok haklısınız yani. Görevler desen biraz garip. Far Cry 3'teki heyecan yok.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı