Far Cry 5 Türkçe yama önerisi

Hocam vallahi bende ekran gidip gelme ile basladi bir sorun dedigim gibi sonra ekran karti sasirmaya basladi falan bilmiyorum. Ama mevzu trojanden sonra olunca ben ondan iskillendim. Yoksa sistemim gayet sorunsuz dB

Hocam vallahi bende ekran gidip gelme ile basladi bir sorun dedigim gibi sonra ekran karti sasirmaya basladi falan bilmiyorum. Ama mevzu trojanden sonra olunca ben ondan iskillendim. Yoksa sistemim gayet sorunsuz du.

Bir trojen virusu boyle ekran kartini sacmalatabilir mi anlamadim.virus taramasi yapip sildim ekran karti kendine geldi sicakliklari normale dondu saka gibi.simdi bosta 35-40 arasinda.

Ufak bi bilgi gecmek istedim.sicaklik sorunu yasayan olursa diye
bazı virüsler arkada mining yapıp uzun sürede ekran kartına zarar verebiliyormuş ve arkada çok büyük kullanımlar yapabiliyorlarmış belki bu virüsde onlardandır kurtulmanıza sevindim

Hocam vallahi bende ekran gidip gelme ile basladi bir sorun dedigim gibi sonra ekran karti sasirmaya basladi falan bilmiyorum. Ama mevzu trojanden sonra olunca ben ondan iskillendim. Yoksa sistemim gayet sorunsuz du.

Bir trojen virusu boyle ekran kartini sacmalatabilir mi anlamadim.virus taramasi yapip sildim ekran karti kendine geldi sicakliklari normale dondu saka gibi.simdi bosta 35-40 arasinda.

Ufak bi bilgi gecmek istedim.sicaklik sorunu yasayan olursa diye
ancak kafamda karışmadı değil başka youtubrlar vs. ve tüm yama videolarında aynı yama kullanılmış

Son düzenleme:
Bende biraz önce Rockerdem'den indirdim Windows Defender uyarı verince kaldırdım yamayı. Siz ne yaptınız virüssüz yama bulabildiniz mi Türkçe olmadan oynayasım gelmiyor.

Geri
Yukarı