Far Cry 5 Türkçe yama problemi

Yamanın setup'ı "patch.dat" dosyasını tamamen yazarken, "patch.fat" dosyasının boyutunu 0 kb'a düşürüyor. Yani sorun "patch.fat" dosyasında, onu yazamıyor nedense. 1 mb'lık bir dosya bu. Rockerdem Sadece patch.fat dosyasının Türkçe halini upload edip, sitesine eklese kimsenin bir problemi kalmaz. Ya da yamayı düzgün şekilde kuran arkadaşlar sadece bu .fat dosyasını upload etseler yeterli olacakmış, 9 gb uploadlamaya gerek yokmuş. Ben bu .fat dosyasını upload yoluyla aldım, attım ve yama çalıştı.

Elinizde halen dosya olma ihtimali var mı?

Elinizde halen dosya olma ihtimali var mı?
Linki yeniledim arkadaşlar; (boşluğu silin)
https://dosya. co/zojsy0qi22s9/patch.fat_dosyası.rar.html
Olmadığını, çalışmadığını söyleyen arkadaşlar muhtemelen yamayı talimatlara uygun olarak kurmuyorsunuz belki de oyun ile yamanın sürümü uyumsuzdur. İşlem önceliğiniz yanlış olabilir, kurduğunuz yer yanlış olabilir, ana klasördeki dosyaları birden fazla yama ile bozuma uğratmış olabilirsiniz vs. Bir çok etken olabilir.

-Bu paylaştığım dosya uygulayacağınız en son işlem. Önce dosyaları doğrulayın ya da sıfırdan kurulum yapın ve talimatlara uygun olarak yamayı kurduktan sonra en son bu dosyayı ana klasöre yapıştırın. Bu kadar...

Olmadığını, çalışmadığını söyleyen arkadaşlar muhtemelen yamayı talimatlara uygun olarak kurmuyorsunuz belki de oyun ile yamanın sürümü uyumsuzdur. İşlem önceliğiniz yanlış olabilir, kurduğunuz yer yanlış olabilir, ana klasördeki dosyaları birden fazla yama ile bozuma uğratmış olabilirsiniz vs. Bir çok etken olabilir.

-Bu paylaştığım dosya uygulayacağınız en son işlem. Önce dosyaları doğrulayın ya da sıfırdan kurulum yapın ve talimatlara uygun olarak yamayı kurduktan sonra en son bu dosyayı ana klasöre yapıştırın. Bu kadar...

Çok teşekkür ederim :)

Öncelikle orijinal oyuna sahibim. Epic'ten Gold editon satın aldım. Uplay üzerinden indirdim. Kaspersky'i ve Defender'ı, güvenlik duvarını kapattım. Temiz bir kurulumdan sonra yamayı kurdum. Oyun Türkçe olmadığı gibi girdiğimde menü ve seçenek ekranı da gelmiyordu.
Not: 2018'i de, 2019'u da tek tek denedim. Yamanın yedekleme kısmında bir problem olabileceğini düşünüp manuel yedek de aldım. Yedekleme yapmadan da kurdum ve her denememi oyunun sıfır, temiz halinde yaptım. Sonuç aynı.

-Yama kurulumu sorunsuz gerçekleşiyor ama oyun hiçbir şekilde Türkçe olmuyor.

Aynı problemle karşılaşıp çözen, neden yamanın yapılamadığını bilen ya da genel olarak yardımcı olabilecek varsa çok makbule geçer.

Aynı sorunu yaşıyordum patch. Fat dosyasını dediğiniz gibi uyguladıktan sonra sorunum çözüldü 06.03.2023 halen çalışıyor. Teşekkür ederim

İyi oku arkadaşım. En basit şekilde anlattım zaten. En son bu işleme başvuracaksın. Her şeyi yerine getirdiğinden emin ol. En son bu dosyayı oyun klasörüne at.

Hocam aynı dediklerinizi defalarca yaptım ama olmuyor anlamadım bir türlü kaç kere oyunu silip baştan indirdim yamayı kurdum en son bunu oyunun bulunduğu klasöre attım gene olmadı.

Hocam aynı dediklerinizi defalarca yaptım ama olmuyor anlamadım bir türlü kaç kere oyunu silip baştan indirdim yamayı kurdum en son bunu oyunun bulunduğu klasöre attım gene olmadı.
Dostum eğer dediğin gibi her şeyi defalarca yaptığından eminsen demek ki sende farklı bir sorun vardır.

merhaba ben indirdim tarayıcıda bile taradım sorun yok ama dosya aç diyorum tıklıyorum açılmıyor bilgasayarı yeniden başlatmayıda denedim ama açılmıyor napacağım

Olmadığını, çalışmadığını söyleyen arkadaşlar muhtemelen yamayı talimatlara uygun olarak kurmuyorsunuz belki de oyun ile yamanın sürümü uyumsuzdur. İşlem önceliğiniz yanlış olabilir, kurduğunuz yer yanlış olabilir, ana klasördeki dosyaları birden fazla yama ile bozuma uğratmış olabilirsiniz vs. birçok etken olabilir.

Yaptım ama oyunu açıyorum, oyun açılmadan direk kapanıyor bu sorunu nasıl çözeceğim?

Geri
Yukarı