Far Cry 6 açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 11

HEİMDALL.0

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar oyun açılıyor menüye kadar geliyor oyuna devam et diyorum yükleme ekranında birkaç saniye bekledikten sonra masaüstüne atıyor oyun kapanıyor. Ne yaptıysam olmadı. Yardımcı olabilecek var mı? Düne kadar problem yoktu oyunda ilerlemem %89 birden böyle olmasının sebebi nedir?

Dosya Ekleri

• uplay_crash_reporter.txt
    1,2 KB · Görüntüleme: 40
Process Monitor raporu atın. @reptile, @Recep Baltaş yardımcı olur.

Arkadaşlar oyun açılıyor menüye kadar geliyor oyuna devam et diyorum yükleme ekranında birkaç saniye bekledikten sonra masaüstüne atıyor oyun kapanıyor. Ne yaptıysam olmadı. Yardımcı olabilecek var mı? Düne kadar problem yoktu oyunda ilerlemem %89 birden böyle olmasının sebebi nedir?

Merhaba yama kurulumu oyunda eğer yama kurulu ise kaldırıp deneyin eğer yama yok ise virüs yönet kısmındaki her şeyi kapalı hale getirin gerçek zamanlı koruma dahil güvenlik duvarı ayarlarınızı kapalı hale getirin açmayı deneyin hala açılmıyorsa oyuna bir dosya doğrulama yapın.

Save dosyalarını yedekleyip, new game yapmayı deneyin. Bakalım oyunda mı yoksa save dosyasında mı problem. Ayrıca bazı oyunların menude gözükmesede save klasöründe yedek saveler olabiliyor. Save bozuksa bu şekilde kurtarılabilir.

DLL dosyalarından kaynaklanıyor olabilir. Oyunu korsan indirmediyseniz Steam'den dosya doğrulaması yapabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı