Far Cry 6 alınır mı?

Far Cry 4'de ben bu seriyi oynamayı bıraktım. Özellikle diğer oyunlarını oynadıysanız daha fazla aynı türde oynamayı ben garip buluyorum. Ben son zamanlarda önceden denemediğim oyunlara şans veriyorum ve çok farklı tecrübeler ediniyorum. Size de bunu tavsiye ederim.

Son olarak Ubisoft artık risk alıp farklı oyunlar çıkarmalı.

Far Cry 4'te ben bu seriyi oynamayı bıraktım. Özellikle diğer oyunlarını oynadıysanız daha fazla aynı türde oynamayı ben garip buluyorum. Ben son zamanlarda önceden denemediğim oyunlara şans veriyorum ve çok farklı tecrübeler ediniyorum. Size de bunu tavsiye ederim.

Son olarak Ubisoft artık risk alıp farklı oyunlar çıkarmalı.

Hocam adamlar satıyor, parayı gömüyorlar bu yüzden aynı oyunları çıkartmaya devam ediyorlar. Şöyle düşün mesela senin oyunun makyajlı halini her sene alıyorlar ve beğeniyorlar sen çıkartmaya devam etmez misin?

Hocam adamlar satıyor, parayı gömüyorlar bu yüzden aynı oyunları çıkartmaya devam ediyorlar. Şöyle düşün mesela senin oyunun makyajlı halini her sene alıyorlar ve beğeniyorlar sen çıkartmaya devam etmez misin?

Bunun farkındayım. Demek istediğim, insanlar bu serinin 3 oyununu oynadıysa geri kalanını almamalı. Bu şekilde tepki gösterilir ve oyun yeteri kadar satmaz ise Ubisoft farklı şeylere yönelmek zorunda kalır.

Ben zaten bu nedenle almıyorum. 3 ve 4. oyunu oynadım. Diğer oyunlara baktığımda ise tamamen makyajlı olduklarını gördüm. Özellikle 5 ve New Dawn tamamen aynı oyun. New Dawn normalde DLC olması gerekirken adamlar oyun diye çıkartıyor :)

Neyse anlatmak istediğim anlaşılmıştır diye düşünüyorum. İyi sosyaller.

Yeni konular

Geri
Yukarı