Far Cry 6 Almaya Değer mi?

The Saygılı

Centipat
Daha fazla  
Sayın üstadlar. Malumunuz üzere Black Friday sebebiyle Epic Games'de çok büyük indirimler başladı.

Far Cry 6 Deluxe Sürüm
939 TL157,28 TL (%75+%33 kuponu ve %10 iade)
Bu fiyata alınabiliyor.

Daha önce Far Cry 5 hariç tüm oyunları test ettim. 2 ve 3'ü bitirdim. Far Cry 6'yı beğenen çok olduğu kadar beğenmeyeni de çok olmuş. Sizce bu fiyata almaya değer mi?

Sizin "Onu alma, şunu al" gibi başka bir tavsiyeniz varsa onları da yazabilirsiniz.

Saygılar.

Sayın üstadlar. Malumunuz üzere Black Friday sebebiyle Epic Games'de çok büyük indirimler başladı.

Far Cry 6 Deluxe Sürüm
939 TL157,28 TL (%75+%33 kuponu ve %10 iade)
Bu fiyata alınabiliyor.

Daha önce Far Cry 5 hariç tüm oyunları test ettim. 2 ve 3'ü bitirdim. Far Cry 6'yı beğenen çok olduğu kadar beğenmeyeni de çok olmuş. Sizce bu fiyata almaya değer mi?

Sizin "Onu alma, şunu al" gibi başka bir tavsiyeniz varsa onları da yazabilirsiniz.

Saygılar.
yani 5 haricinde zaten serinin en güzel oyunlarını oynamışsınız. Eğer sizde benim gibi far cry temasını ve özünü çok sevip oynamaktan sıkılmıyorsanız, bence almaya değer bir oyun. Hem zaten oyunun size sunduğu içerik de doyurucu. (çok fazla tekrara düşse de..)

Cahilliğime veriniz hocalarım. Daha önce duymadım için soruyorum. Voidu güvenilir bir site mi ve nasıl çalışıyor? Kendisine ait bir software'i mi var Steam, Epic Games gibi? Oyunu alınca nasıl indirebiliyorum?
oyun ubisoft connect üzerinden etkinleştiriliyor. Epic Gamesten aldığında da ubisoft connecten oynuyorsun hocam aynı şey oluyor.

Cahilliğime veriniz hocalarım. Daha önce duymadım için soruyorum. Voidu güvenilir bir site mi ve nasıl çalışıyor? Kendisine ait bir Software'i mi var Steam, Epic Games gibi? Oyunu alınca nasıl indirebiliyorum?

Ubisoft key olarak veriyor Ubisoft'ta aktifleştiriceksin. Voidu sitesi güvenilir stok olan keyler anında geliyor sipariş kısmına. Dün mesela God of War aldım indirim bitmeden 3 dk önce stok yok hala stok yenilendiği an gelecek. Bekliyorum hala siteden 7 tane oyun almıştım sorun olmadı daha.

oyun ubisoft connect üzerinden etkinleştiriliyor. Epic Gamesten aldığında da ubisoft connecten oynuyorsun hocam aynı şey oluyor.
Ubisoft key olarak veriyor Ubisoft'ta aktifleştiriceksin. Voidu sitesi güvenilir stok olan keyler anında geliyor sipariş kısmına.

Değerli bilgilendirmeniz için teşekkür ederim...

Geri
Yukarı