Far Cry 6 Çıkış Tarihi Açıklandı

Bu videoyi bıraka bilirdin hocam. Yeterli bu video.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ayrıca video 6 saatlik adam o kadar boş bi şey için uğraşmışki😂😂
Teşekkürler, düzenledim :)

Ne boş yaptınız bea :D.
@nevale31.
Sana tavsiyem crack indirmemen.

Hem yapımcının hakkına giriyorsun bu oyun yapımcılarının oyunu yaparken ne çektiklerinin farkında değilsin.
Ayrıca.
Virüs bulaşma ihtimali var.

Ben hayatımda sadece 1 tane crack oyun indirdim o da çok pahalı ve param yok diye indirmiştim oyunun adı wolfquest anniversary Edition
ve Tavsiyemdir.

ki parasını ödedim sonra

Son düzenleme:
Her zaman ki Far Cry. Kapak resimleri iddialı kalanı ise bir önceki serinin kopyası. Umudum yok benim için seri Far Cry 3 ile bitmiştir, sonrası balon.

Ne boş yaptınız bea :D.
@nevale31.
Sana tavsiyem crack indirmemen.

Hem yapımcının hakkına giriyorsun bu oyun yapımcılarının oyunu yaparken ne çektiklerinin farkında değilsin.
Ayrıca.
Virüs bulaşma ihtimali var.

Ben hayatımda sadece 1 tane crack oyun indirdim o da çok pahalı ve param yok diye indirmiştim oyunun adı wolfquest anniversary Edition
ve Tavsiyemdir.

ki parasını ödedim sonra
Düzgün yerlerden indirilirse virüs bulaşmaz, bilgisayarımda önceden bulunan crack oyunu Kaspersky IS ve malwarebytes virüs algılamadıysa sorun yok :) Ama şuan neredeyse sevdiğim tüm oyunlara sahibim, bilgisayarımda şuan hiç korsan oyun yok ben bile şaşırdım, Epic Games ve XBOX game pass sağolsun :)

Far Cry serisi artık her oyununda o kadar kendini tekrar ettiki bende heyecan yaratmıyor artık. Az çok nasıl bir şey olacağı belli karakterler ve hikaye farklı oynanış birebir aynı olur muhtemelen.

Yeni konular

Geri
Yukarı