Far Cry 6 GOTY versiyonu Steam'de eski fiyattan çıktı!

Bu arada oyunun JP yani Japonya sürümünü herkese açık yapmışlar. Az önceye kadar Türkiye'de olmama rağmen Japonya sürümünü alabiliyordum. Şimdi düzeltmişler onu. Şu an alamıyorum JP versiyonunu.
Ubisoft battı balık yan gider diyip, batıda ki japon hayranlarını mutlu etmeye çalışıyor.😂

Alınır mı bu fiyata ve kaç TL oluyor normalde?
Normalde 539TL'den 161TL'ye düşen paket 1400TL. Epic Games veya Ubisoft Connect'te Far Cry 6 GOTY diye aratırsanız 1400TL olduğunu görürsünüz. Steam'de hata yapıp 539TL'den çıkarıp indirimle 161TL'ye düşürmüşler. Hatalı fiyat olduğu için alınabilir fakat normalde bu fiyatı bile hak etmez.

Normalde 539TL'den 161TL'ye düşen paket 1400TL. Epic Games veya Ubisoft Connect'te Far Cry 6 GOTY diye aratırsanız 1400TL olduğunu görürsünüz. Steam'de hata yapıp 539TL'den çıkarıp indirimle 161TL'ye düşürmüşler. Hatalı fiyat olduğu için alınabilir fakat normalde bu fiyatı bile hak etmez.

Alayım o zaman yine de dursun bu köşede

Hocam siz FC6 denediniz mi? Ben incelemelerini izledim ve insanlar gömmüştü. Fakat şu tarzda oyun az. Değer mi emin olamadım.
FC3'den beri tüm FC oyunlarını oynuyorum. Hatta FC3'ü PS4 alıp platinlemiştim. FC6'yı ise 5 saat kadar deneyimleyebildim. Eğer dinleyecek podcast veya izleyecek diziniz yoksa FC6 vakit kaybından başka bir şey değil. Fakat kenarda dinleyebilecek veya izleyebilecek bir şeyiniz varsa o zaman onlarla ilgilenirken oynanabilecek bir oyun. Zaten oyun FC5 ile aynı mantıkta. Bölgeler var. Oralara gidip yeterli yan görev yapman gerekiyor.

Hayır. Ubisoft'un fiyat ayarlayan departmanı bozuk iş yapıyor. Oyunun standart versiyonu 699, Delux'e versiyonu 939, Gold versiyonu ise 1169 TL fakat oyundaki ve bu paketlerdeki her şeyi içeren GOTY Edition ise Ubisoft Connect ve Epic Games'de 1400TL'yken Steam'de 539TL'den çıktı. Yani Ubisoft oyunlarına zam yapmadan önceki fiyattan çıktı. Bunun sebebi ise muhtemelen fiyatı ayarlayan ekip işi otomatik olarak yapıyor ve bu en üst seviye paketlerin fiyatını Steam'de değiştirmeyi unuttular.

Bence bilerek yapıyorlar. Mesela bütün sürümler ucuz çıksaydı belki daha az satış olacaktı ama şu anda GOTY paketi 160'dan çıkmış aman abi zamlanır diye almayacak olan da alıyor. Bir nevi kampanya gibi.

Geri
Yukarı