Far Cry 6 oynanır mı?

Rekaston

Picopat
Daha fazla  
Normalde oynamazdım ama şu sıra yokluktayım. Oynayacak oyun bulamıyorum. Sizce oynanır mı? Yoksa kötü mü?
Oynadığım Far Cry oyunları:
Far Cry 3
Far Cry 3: Blood Dragon.
Far Cry Primal.
Far Cry 4
Far Cry 5

Son düzenleyen: Moderatör:
Normalde oynamazdım ama şu sıra yokluktayım. Oynayacak oyun bulamıyorum. Sizce oynanır mı? Yoksa kötü mü?
Oynadığım Far Cry oyunları:
Far Cry 3
Far Cry 3: Blood Dragon.
Far Cry Primal.
Far Cry 4
Far Cry 5

Arkadaş atıyor oyun rezalet yapay zekası açık dünyası vuruş hissi çok kötü oyunun oynamaya vakit vermeye bile değmez metro serisine girmenizi öneririm.

Bana kalırsa New dawn 5'ten daha iyi bir oyun. 5 biraz daha sandbox ağırlıklı iken New dawn ise falloutvari postapokaliptik RPG. Aynı oyun diyenlere pek takılmayın.

Aynı oyun.

Arkadaş atıyor oyun rezalet yapay zekası açık dünyası vuruş hissi çok kötü oyunun oynamaya vakit vermeye bile değmez metro serisine girmenizi öneririm.

Aynı oyun.
Aynı oyun diyenler sırf ubisoft oyunu olduğu için ezbere konuşan bomboş tipler. Oyunlardan anlamadığınız ortada.

New dawn, metro exodustan çok daha gerçekçi bir postapokaliptik ortam sunar. Metro exodus klişe ve fantezi ürünüyken new dawn yapımında adamlar meteorologlara danışmış. Ama ubisoft oyunu olduğu için gömmek serbest tabi.

Aynı oyun diyenler sırf Ubisoft oyunu olduğu için ezbere konuşan bomboş tipler. Oyunlardan anlamadığınız ortada.

New dawn, Metro Exodus'tan çok daha gerçekçi bir postapokaliptik ortam sunar. Metro Exodus klişe ve fantezi ürünüyken New dawn yapımında adamlar meteorologlara danışmış. Ama Ubisoft oyunu olduğu için gömmek serbest tabii.

Peki o zaman New dawn mı daha iyi 6 mı?

Geri
Yukarı