Far Cry 6 vs Assassin's Creed Valhalla

Öncelikle oynamadıysan önceliğini RDR 2, Death Stranding, A.C. Odyssey ve Detroit Become Human ya da Cyberpunk 2077'ye ver. Oynadım bunları diyorsan da A.C. Valhalla daha mantıklı olur.

Valhalla yakın dövüş sevdiğim için ilgimi çekti ama gizlilikte far cry 6 da daha iyi hangisi daha uzun ve hangisi daha eğlenceli sizce
Ben arcade shooter oyunlarını pek sevmiyorum. Ya giriyorsam CoD gibi sağlam yapay zekası olan vuruş hissi tok bir oyun olmalı ya da Cyberpunk gibi hikayesi beni içerisine çekmeli, ki Cyberpunk ı da ben genelde gizlilik kasarak oynamayı tercih ettim.
Valhalla gerek görsellik, gerek oynanış, gerekse de hikaye açısından biraz daha önde

Öncelikle oynamadıysan önceliğini RDR 2, Death Stranding, A.C. Odyssey ve Detroit Become Human ya da Cyberpunk 2077'ye ver. Oynadım bunları diyorsan da A.C. Valhalla daha mantıklı olur
Rdr 2 oynadım sevdim odssey oynadım sarmadı diğerlerinde ilgimi çekmedi cyberpunk 2077 iyi ama şuan o tür oynayasım yok galiba valhalla alacağım ama far cry 6 da cidden kafamı karıştırıyor

Xbox series s kullanıyorum
Orasını görmemişim, Far Cry serisinden bana baygınlık geldi. Kendini sürekli tekrar ediyor ve hikaye dışında yeni hiç birşey yok. Aslında Assasins Creed özellikle son serilerinde buna benzer durumlar var ama , yine de daha dolu bir dünya ve geliştirme seçenekleri var. Konu ve grafik olarakta Valhallayı daha çok sevdim. Tavsiyem de bu yönde.

Geri
Yukarı