Assassin's Creed Valhalla mı, Far Cry 6 mı?

yakup baran

Hectopat
Daha fazla  
Valhalla'ya da Far Cry 6 almayı düşünüyorum arada kaldım sizce hangi oyun daha iyi hangisi alınmalı? (Far Cry için önceki oyunlarını çok oynamadım önceki oyunların grafiksel olarak ileri hale gelmiş olması benim için çok önemli değil)

Valhalla'ya da Far Cry 6 almayı düşünüyorum arada kaldım sizce hangi oyun daha iyi hangisi alınmalı? (Far Cry için önceki oyunlarını çok oynamadım önceki oyunların grafiksel olarak ileri hale gelmiş olması benim için çok önemli değil)

Hocam net AC Valhalla Far Cry 6 3. oyundan beri aynı oyunu yapıyor eski oyunlarını oynamadıysanız alınabilir ama.

@yakup baran şimdiden iyi oyunlar diliyorum :) Far Cry serisi birbirinin aynısı ve birbirini tekrar ediyor. Far Cry 3'ü oynadıysanız, diğer oyunlarını oynamanıza gerek olduğunu düşünmüyorum. Assasin's Creed serisinin son üçlemesi oldukça iyi ve bir fırsat verilebileceğini düşünüyorum.

@yakup baran şimdiden iyi oyunlar diliyorum :) Far Cry serisi birbirinin aynısı ve birbirini tekrar ediyor. Far Cry 3'ü oynadıysanız, diğer oyunlarını oynamanıza gerek olduğunu düşünmüyorum. Assassin's Creed serisinin son üçlemesi oldukça iyi ve bir fırsat verilebileceğini düşünüyorum.

Neden mesaj sayının bu kadar fazla olduğu belli oldu. Her konuda seni görüyorum mutluluk geliyor. Bilmiyorum sen bana denk geldinmi abi.(Yaşına bakarsak 4-5 yaş büyüğümsün) mesaj kasmak İçin yazmadığın da her mesajından belli.
Konuya dönersek Net Valhalla.

Geri
Yukarı